Fitoni nje License per Antivirus Norton 360!

Tung njerz, un e kom 1 Licens per Norton 360 V5.0 (Jo Premier Edition) dhe ka kohe 1 vit, eshte 100% legale, por un nuk e perdori e thash nese dikuj i duhet ajo licens, at`her mundeni me kerku ktu edhe do ta merrni:)

Mendoj se Norton është nga më efiçentet po nuk e kam sepse nuk kam të liçensuar.Me qenë se ju e ofroni do ju lutesha me ma dërgu.Ju faleminderit.

Nortoni eshte nje nga te preferuarit e mi,ne qoftese nuk te nevoitet mund te na e japesh,faleminderit.

Iceman ma dergo pak mua se e do majdi :stuck_out_tongue: Ma derg ne pm … Flm

Po preseim ne :slight_smile:

faleminderit iceman.

Flm iceman!!

norton eshte nje nga antiviruset me te mire gjithmone me ka pelqere eshte i lete ne perdorim e shume efikas do me pelqente ta miria une kete license:):slight_smile:

Që të mos ndodhë ajo që shkruan dërgoja kujt të mbushet mendja e problemi zgjidhet(dërgoja me PM)

Jomina ishte nje keqkuptim ajo qe u shkruajt me siper,po te shohesh eshte edituar.