Fjale te sinqerta vetem per.........

Mes nesh kemi nje djal qe te gjith ja njohim tipin , por shum pak zemren.Eshte dikush me te cilin un jam zene me mijra her . Duket mendjemadh e moskokcares…por sa ndryshe na qenka ne te vertet !!! Qe te mos zgjatem shum , kjo pershendetje eshte per Majdin…qe dje na tregoi kush ish ne te vertet.
Mos tu vi inat te tjereve , e ty majdi te mos te te rriten veshet :@:@:@…por , jemi me fat qe ne forum ka njerez te till ( e ka shum te till ktu ne fakt …!!!)
Te uroj sukses e gjith te mirat e ksaj bote….nga mikja jote Marinela

Ketyre fjaleve deshiroja ti bashkangjitesha dhe un me nje pershendetje te veçant per Majdin! Eshte e veshtir te njohesh nje person te sinqert dhe te dashur sot, por mund te konsiderohemi vertet me fat. Je gjithmon i gatshem te ndihmosh te tjeret dhe e ben ne nje menyre mjaft delikate!
Te uroj shume suksese ne jet Majdi!

Pershendetje edhe nga ana ime MAJDI, je djal 1-sh :thumbs_up:

Shum Faleminderit Marinela, Renix , Icemano te njejtin medim kam edhe un per ju ; ) …

Pershendetje edhe nga ana ime Majdi je nje shok qe di te mbash shoqerine afer dhe i respektueshem! respekte per ty vllai… te uroj gjith te mirat! albanianboy :slight_smile:

ca beri dje majdi se nuk di un!

e pershendes dhe un majdin shummm…

kush te ka thene ty qe i duket te gjitheve i tille…:P…shaka…

nuk e di cfare ka bere, po pershtypje te mire kam patur qe ne fillim per majdin. nje pershendetje te sinqerte dhe nga une per te. :slight_smile:

igli , po ty kush te ka then qe un aty kam fol ne emer te te gjithve …:wink:

me duket se e kam shkruar nga mbrapa qe po beja shaka…e dija qe nuk po flisje ne emer te gjitheve…:slight_smile:

…:)…

pa he na thuj ca beri se meritojn noten 10 gjith here e ka pase 3 hahhaha (shaka majdi)