Fjalet qe nuk t’i thashe kurre!

Ne Big Brother, dje banoreve u thane qe te fusnin letrat e tyre ne shishe, te cilat ia kishin dedikuar personave te aferm me to, me shprehjen: “Fjalet qe nuk t’i thashe kurre!”
Mendova te hapja nje teme te tille, por me “Fjalet qe nuk t’i thashe kurre”, vetem per personin tuaj te zemres.

Po e filloj me veten:

Nuk te thashe kurre qe miqesia ime per ty, ishte shnderruar ne dicka tjeter, me te madhe.
Nuk te thashe kurre qe behesha xheloze, kur te shihja me femra te tjera.
Nuk te thashe kurre qe vuajta per ty, e t’i se kuptove.
Nuk te thashe kurre qe ishe ti, dashuria ime e pare, dhe e vetme deri tani…

Nuk te thashe kurre qe te dua akoma… :frowning: , dhe nuk do ta them kurre!

Plasen cokollatat edhe ketej :D:D:D

kjo te paska ngel peng? :smiley:

mire mire goxha mire eeeee!!!:D:D

do te doja te te thoja…ik…largohu…me le rehat…nuk te dua me…por kjo do ishte vdekja ime…mbarimi i jetes sime qe pa ty nuk do kishte kuptim…
kam frike qe s´je per mua…kam frike qe nuk ia vlen…por s´ka dashuri pa rrezik…dua te jem pa ty…por smundem…dua te jem ajo qe dikur isha…por smundem…dua te te them se me vjen inat qe nuk mundem dot pa ty…
kaq e brishte qenkam une…pa dashurine tende???
te dua te dua te dua…por kam frike…

Nuk te thash kurr qe te dua
nuk te thash kurr qe ishe flaka e par qe me ndezi ne zemer dhe seshte shuar akoma
nuk te thash kurr se te kam genjyer ne pergjigjet qe te kam then
ti e di qe te dua por un nuk ta thash kurr me gojen time…

ehhhhhhh cna preket tani…

Nuk te thash kurr…se je njeriu qe me ka bere qe zemra ime te rrahi fort…

je ai per te cilin,nuk lodhem se theni se sa e dua,ai per te cilin,jeta ime do te mbetet nje det i thelle lotesh…

moj dot rraf nje dit un ty :olere le te shkoj ateher do e kuptoj se cfar ka humb.

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

:o:o:o erindaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nuk ja vlen te merzitesh aqe shum rrushe !

nuk jam e merzitur xhan jo,gjera kalimtare jane!..i kaloj une jam mesuar :slight_smile:

e pra keshtu te dua hapy cdo her

eh moj vajze moj vajze…hahahahha…kjo jete eshte lum lotesh…uroj te mos e perjetosh kurr te tille!

Po njeri eshte ne sporve ne ket jeta, sot fakt se ke qar ndoshta po neser kush e di do buzqeshe dhe do thuash pse kam derdh lot kur nuk ja ka vle! jeta ka plot e perplot befasi nuk eshte fundi i botes nese ndeshemi ne nje fatkeqsi.

Flm rrushe,do ta kem parasysh keshillen tende! :slight_smile:

Une lexova librin Fjaletqe nuk ti thash te Nicholas Sparks dhe ishte shume po shume :oops: :frowning:

paska komente te lezetshme kjo tema
komente qe si kisha lexuar asnjeher

e pra ke rastin tani