Fjalor, Femer-Mashkull

C’fare thot nje femer dhe cfare nenkupton ne te vertet ajo

[b]Jo = Po

Po = Jo

Ndoshta = Jo

Me vjen keq = Do te vi keq

Kemi nevoje = Une dua

Bej si te duash = Do ma paguash :wink:

Heret a vone duhet te flasim ne te dy = Kam nevoje te ankohem

Po bravo…vazhdo keshtu = Boll se me plase

Nuk jam e merzitur =Sigurisht qe jam e merzitur, idiot!!

Me do? = Po behet gati te kerkoj dicka te kushtushme :smiley:

Sa me do? = Sot bera dicka qe nuk do te pelqej

Do jem gati per nje minute = Hiqi kepucet dhe hidhi nje sy TV

Jam shendoshur pak = Me thuaj jam e bukur

Duhet te mesosh te komunikosh = Duhet te mesosh te shkosh dakort me mua :smiley:

Nuk kam asgje = Ka dicka :mendoj:

Po mendoja te benim nje shetitje= Per sot nuk ka seks per neser te shohim

Preferoj te jemi miq = Nuk me pelqen fare

Ca pune bene ? = Sa lek fiton?

shoqa ime nuk do te pelqente= Nuk ta prezantoj se eshte me e bukur se mua

Do vish brenda per nje kafe ? = Pergatitu per nje nate te zjarrte!

Kam nevoje per pak kohe = Ta provoj me ndonje tjeter

Ai shoku jot nuk ishte gje = Ishte shume interesant

Mund te flas me ty = Nuk ta jap me :lol: :lol:

Kam dhimbje koke = Per sonte kaloje naten para TV :lol: :lol:

E pe cfare i dhuroi shoqes time i dashuri saj? = Cfare pret, duhet te me blesh dicka me te shtrenjt?[/b]

to be continued… :smiley:

hahahha shum te forta kto :smiley:

te ver8a ama :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja paske nxjer bojen fare femrave :ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva:

Avash ore avash se u kpute duke qeshur ti :rolleyes:

normale ti dhe Loli…jeni shkencetaret e shpikjeve te fundit :p…

Po qen per femrat neve jemi :smiley:

:ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva::ushkriva:

Ca qeshje fallco qe ben haahahahahahaha

nuk jan fallco…por me vertet hahaahahahahahahahhahahahahaha :smiley:

Pse ca ka per te qeshur qe jan me te vertet :@

kush thot qe jane me vertet…apo ti dhe Loli…:roll:…hahahahhahahha sa kam qeshur

e kam mese te qarte prej kohesh kete fjalor…:stuck_out_tongue:

hahahahahhaa ja dikush qe foli drejt…e ke te qart per mire…apo per keq?..qe ta marrim vesh?..:stuck_out_tongue:

Nashi shume prej ketyre jane dhe te verteta :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

hahahahaha pak a shum te vertetaaa

o labe po edhe ti