Fjalori i Femrave - Ja çfare nenkuptojne disa thenie te femrave

Ne forum per femrat ka shume artikuj dhe diçka e ngjashme por ne kete liste po paraqes ato qe thojne femrat dhe ato qe nenkuptojne realisht!

Ne fillim eshte ajo qe thotë nje femer, dhe ne kllapa eshte ajo qe mendon realisht!

[ol]
[li]Eshte vetem nje shok… (Po sa i mire qe eshte dreqi!)
[/li][li]E bej vetem per dashuri… (Por dhe nje nate me Brad Pittin sdo ishte keq!)
[/li][li]Per mua je vetem nje mik… (Harroje, e thash se sdua te lendoj!)
[/li][li]Me dhemb koka… (Per sonte harroje!)
[/li][li]Tek meshkujt shikoj vetem duart… (Por… nese ka ndonjegje aty…!)
[/li][li]Dimesionet nuk kane rendesi (Por sa me i madhe me i mire)
[/li][li]Nuk te telefonoj se skam lek (Pse sme mbush telefonin?)
[/li][li]Nuk me pelqejne te me shikojne (Por dje publikova foton me kostum banjo)
[/li][li]Te lutem… eshte takimi jon i pare (Vazhdo vazhdo te lutem)
[/li][li]Vete ne diskotek vetem per te kercyer (Dhe te kap ndonje bukurosh tjeter)
[/li][li]Do dal te blej nja dy gjera te vogla (Posi, do i mbysh qeskat plot)
[/li][li]Me jan bere floket me dy koka (Me jep lek per parukierin)
[/li][li]Uli duart (Duart uli me poshte)
[/li][li]Nuk dua te me japesh gjithmon te drejte (Sepse e kam gjithmon)
[/li][li]Me fal qe te tradhetova, i bera me shume vetes keq sesa ty (Sa i … ishte)
[/li][/ol]

hahahahahhahahhahahha me shume gazmore se sa te verteta do thoja une,gjithsesi mbeten te lezetshme!

6,8,9 i konfirmoni ju femrat? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

haha, te ver8a kto :smiley:

Hahaha cja ke bere mire qe ja ke nxjere te vertetat sheshit hahahaha, vetem per te rjepur nga leket mendojne femrat hahahaa te pangopura jan, qe mos u ngopshin:P

hahaha :),te forta :slight_smile:

te lezetshme , por aspak te verteta
( pika 14 deri diku :stuck_out_tongue: )

mendoj se ky fjalori , esht ber me teper per te replikuar kte temen ktu https://www.lirenti.com/threads/16191-Fjalori-i-Femrave-Ja-çfare-nenkuptojne-disa-thenie-te-femrave

me vjen keq djema…por esht nje perpjekje e deshtuar nga ana juaj
femrat vazhdojn te ngelen mister :rolleyes:

hahahahahaha jo te verteta