Flet për mardhënjet seksuale me babain e saj !

Një vajzë amerikane 18-vjeçare flet për mardhënjet seksuale me babain e saj.
Gjith debati apo diskutimi për kët rast trishtues zhvillohet në emisionin e Steve Wilkos në NBC.
Vajza thot se ësht e dashuruar në babain e saj ndërsa ai nuk dëshiron të ket fëmi me të ngase foshnja mund të lind e deformuar, udhëheqësi i emisionit e pyet babain a e shef vajzën si vajzë të tij apo sikur të dashur, ai përgjigjet të dashur !
//youtu.be/5MJo1lyMkaU

//youtu.be/a8-xtDktW-o
:o

Kjo eshte shokuse:o te qemendur qe te dyt:mad:

Bo vetem prinder qe nuk jan keta

qift te qmendur jan thuaj

uaa kulmii, sa mire i edukokan femijet…pff me duket ABSURDE!

baahh …per kto lajme sdua te lexoj fare :ko:

Neveri!

OMGGGG! un po mendoja se diskutonin mbi seksin, por kjo qenka HAVING SEX :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :muk::muk::muk:

waaaaa vertet te qmendur ncncnc :mad:

:muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk: :muk:

wow…do me pelqente te kuptoja si ka mundesi kjo, (Edipi ne ekstrem???)

Nuk do e ket goc direkt ai sepse dhe mund te “denohet”. Mendoj

Mbase eshte vajze gruas me burr tjeter!!! :S :S

po ose thjesht esht aktrim!

Mendoj se keto njerez jane te semure mendor sepse ska mundesi.