FORCA MILAN

Po cne yahoo ne msn :?

Po une e kam nga adresat e vjetra te regjistruara! Keshtu qe funksionon ne msn!

Dmth keto adresat tona te reja sbejne per kete pune :smiley:

Nuk e kom idene se si e kane bere tani! Me duket se duhet bere nje verifikim a dicka e tille! Vazhdo me hotmail se je OK!

Lake ec se na le ne pune po lene Milanin :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Milan viti i themelimit 1899

O Altin boll se nuk mban me faqa kupa

Milan

MILAN

BRAVO DAKUUUUUUUUUUUUUUUUUUuuu[b]

Jo po ta shohin keta interistat dhe juventinet qe ketu eshte tifozeria Nr.1!

As nuk diskutohet.Ata jane te marum o DAKU

Prit lake se ata duhet te shohin edhe kete!

Kjo eshte kupa e fundit se nuk e mbaj mend se sa kemi fituar.

Nje nga te shumtat! Hahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po JUventusi dhe Interi a kane kupa Kampionesh?

E dine vet ata qe jane tifoza! :lol: :lol: :lol:
S’thu shyqyr qe morin ndonje kampionat?
Inter nga fati kurse Juve nga arbitrat!

Mos fol mo