FORZA INTER

Mblidhuni interiste flisni per INTERIN

Bo bo sdurohen keta Interistet 8O

jemi kampion jemi kampion ole ole ole

Me dallavere jeni kampione :wink:

he pusho ti juventino comunista

POSHTE INTER :evil:

i u skuq si komunist :stuck_out_tongue:

Do te haj me po rri urte :sup: :lol: :lol: Poshte Inter 8)

Ai qe shan Interin eshte i share…

Interin nuk e shajme :twisted: vetem skuadren shajme :lol: :lol:

gjithmone per skuadren behet fjale.

Skuadrat shahen, kurse tifozat shajne keshtu eshte kjo pune.

kush shan interin ka te beje me mua, qe te kuptohemi, 8O ju bej fertele te gjitheve

Interi sot :lol: :lol: si ekip i ngordhur :smiley:

Hallall kuklla, keshtu e duan keta… 8O

Nqs nuk fitoni dhe sot behuni me MUA :lol: :lol:

Forzza INTER

[b]
NUK FITON THUA!!!

INTERI TE THYEN NE MEST…

AI KA PER TA FITUAR PRAP KAMPIONATIN SIVJET.[/b]

Ishalla per ju! Vitin e kalum gjeti dele dhe u mori leshin! Kete vit nuk te le ujku me zonjen! :lol:

Forzza ujku! 8O 8O 8O

[b]
NUK FITON THUA!!!

INTERI TE THYEN NE MEST…

AI KA PER TA FITUAR PRAP KAMPIONATIN SIVJET.[/b][/quote:lp4eweyy]

Ajo miqesorja Barcelone & Inter 5 : 0 ishte e bukur :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: