Foto çiftesh - Dashuria ne Foto!

Dashuria ne e shprehur ne Foto!
Duke pare se neser eshte Shen Valentini, ja nje permbledhje me çifte te famshem! Me pas çdokush mund te publikoj foto me çifte te dryshem!

Edward dhe Bella i Twilight!

hhahahahahahaha kjo e fundit :D:D

shum te bukura te gjitha :dashuria:

versioni remix i titanikut :stuck_out_tongue:

Sa e bukur kjo siper me Henen!

ajo me macet ?:stuck_out_tongue:

se kisha pare qe dhe macet kishin hene :slight_smile: jo e kisha per çiftin! dhe kjo puthje nen uje! e fundit!

Shume momenti i bukur foto e pare e Mimes :slight_smile: :slight_smile:


:smiley:

Keta ne fund ja kane bere mir! po kembet ku i ka kjo goca :smiley: