[FOTO] Galeria për të qeshur

Galeria me imazhet me humorisitke qe do te gjeni ndonjehere!
Foto teper gazmore, shaka dhe argetuese. Nqs jeni te merzitur shfetoni keto postime dhe humori juaj do te ndryshoje!

Argetim te kendshem!!!

Per te vendosur nje foto ne kete teme perdorni shermbimin falas:
Free Image Hosting!

hahahahhahahahahahh :lol:


evolucion i shkences

Wow!

shume gallate

shiko edhe nje tjeter

shum qesharake

ahhahah

hahaha sa kam qesh

:smiley: :smiley: shikoni edhe kete tjetren :smiley: :smiley:

Hahaha sa e fort!

KJO QENKA E FORTE FARE,
PO DHE AI KU E KA GJETUR ATE QEN GJIGAND.

Shume foto te lezetshme! Kam edhe une disa.

Edhe disa foto te tjera!

Foto

Kur mendon se ke kaluar nje dite te keqe, mos u merzit se ka edhe me keq!

Vazhdon Historia!

Vazhdon akoma