Foto Lajm!

Ne kete teme do te keni mundesine te ndiqni ngjarje nga dita te prezantuara me foto

Kafshet dhe nafta:

Garat ne Amsterdam:

Kamioni me birra:

Vdekja e nje bosi:

WC Hi-Tech me ekran LCD:

Kur si ushqim kemi nje tatuazh!

Lufta midis Adobe dhe Apple!

Mbreteresha e Anglise, e vogel :slight_smile:

Miss!

Foto

Ne kete teme : Publikoni foto lajme te ndrysheme nga jeta e perditshme.

Mundesisht jepni dhe nje pershkrim per Foton

Kosova sot ne pjesen Veri-Perendim nje pamje intresante ,e bera me telefon

Eshte fejuar vajza e presidentit! Mund te quhet lajm ky :slight_smile:

ja dhe çifti:

Sot fillon Sanremo! Festivali i 61° i kenges Italiane!

Ja dhe prezantuesit!

edhe nje lajm Une dhe Reni kemi ndrruar fotot sot :)kam fituar pike Repotacioni:D:D

hehhhehee;)

Hehe, pike reputacioni negativ!!! pupu, me ke vjedh identitetin :smiley: hehe!

hehehhe :)do ta ve edhe une nje foto me syze:cool: me pelqej

Veje se te shkon, por zgjidh ndonje bluze tjeter se ta vejm ketu ne fotolajm!

nje lajm nga mua : tani na u ben 2 tema te tilla :smiley:

nuk ka lidhje hiq ,se vend ne Server ka sa te duash :slight_smile:

Nuk e kam vrejtur

Thnx labe per vemendjen!

labes nuk i shpeton gje :stuck_out_tongue: :slight_smile:

Me shume se gossip sesa fotolajm!

Eros Ramazzotti u be baba sot per here te dyte pas 14-vjetesh! (ps nuk e nxori dot dje ajo :smiley: )

foto te bebit skam akoma, keshtu jete te gjate! Pasi per mua eshte kengetar i madh!

Gjendar, si thua sikur kete FOTO LAJM ta kesh ti nen kujdesje??? Perdor https://images.lirenti.com per te ngarkuar foto dhe pune te mbare :smiley: !!

Nje galaktik! Foto e shperndare nga NASA:

Me knaqesi :slight_smile:

15 shkurt 2011- Rektori i Universitetit te Prishteines Prof.Dr Muje Rugova duke mbajtur nje fjalime me rastin e 41 vjetorit te themelimit te Universitetit te Prishtines eshte gjuajtur me ngjyre nga aktivistet e Vetevendosjes.