Foto Macesh!

Kete teme po e le nen kujdesin e labes :slight_smile: :slight_smile:

si paska pare ende Labja do i pelqejn

sa e mir kjo e fundit :D…ti pervesh cik menget un :slight_smile:

Duke e shikuar Laben se qfare po ben ne forum :slight_smile:

per kte ngordh fare un

pse genjen gjendar
ja ku jam un tani :smiley:


:P:P

kto qe i vendos 1-she dmth qe i kam me shum qejf :slight_smile:

:puthje:

kaq se u lodha …vini dhe ju te tjeret ndonje :slight_smile:

Si ka shkuar mendja me pare :slight_smile:

Ja ku eshte labja:

Kjo ulkina:

Erina eshte zhyt fare:

Donna!

Komshia:

cne un me syze :smiley:

per te ber cik interesante!!! :stuck_out_tongue:

???
me fal nuk te kuptova

Per te dhene nje pamje glamour!!

ma sqaro pak kte te lutem