Foto mbi rekordet boterore !

qeni me i madh ne bote !

patatja me e madhe ne bote !

lepuri me i madh ne bote !


diamanti i verdh me i madh ne bote !

Hoteli Burj Al Arab

Eshte klasifikuar si hoteli me luksoz ne gjithe boten i cili ndodhet ne DUBAI .

Nje suite luksoze kushton deri ne 8000 $ amerikane per 1 nate …

Vetem hyrja per ta vizituar kushton 75 $ amerikane…

Ndertesa e e tij ka kushtuar 80 million $ amerikane …

Hoteli i ka hapur dyert e tij ne 2003

eshte klasuar si hoteli me 7 yje megjithese nuk eshte officiel !

Ja dhe disa foto nga ky hotel i mbrekullueshem !


tenis ne maje te hotelit :mad:

kali me i vogel ne bote !

Fantastike, sidomos ai hoteli lol

fantastike te gjitha

fantastike qenka po ai hoteli …fantastik

Keto po qe jan rekorde, se ne ditet e sotme kan dal lloj lloj qe marrin nga nje çertifikat GRW

Me ate patate dhe ate lepur aty, siguron ushqim per 1 muaj rresht gjelle me patate e mish lepuri :stuck_out_tongue:

Vërtetë gjëra interesante.