Foto nga Prizreni

Ja dy foto nga qyteti im dhe me i bukuri ne Kosove - Prizreni!

i ngjan pak beratit , qytetit tim te lindjes ! megjithate me kane thene se prizereni eshte qytet me te vertete i bukur ! respekte !

Eshte shume i bukur Prizreni une personalisht e kam vizituar,kot nuk i thojn “Prizren me i Bukri Ven”

Ja edhe nje foto e qendres se Prizrenit!

Vertete te bukura :ciao:

Gjeta nja 2 foto :slight_smile:

Prizreni i vjeter

Fotot shume te bukura, personalisht nuk kam qene por nje dite uroj ta vizitoj.

Te lumt sefedin per keto foto qe ke sjell vertet Prizreni eshte nje nder qytet me te bukura ne Kosov…

Prizreni eshte qyteti me i bukur ne Kosove mua me pelqen shume, kam qene me nje shoke thjesht nje vizite