Foto nudo e Carla Brunit, ne ankand ne Berlin

10 foto te zonjes se pare te Frances, Carla Bruni, mes te cilave edhe nje nudo, do te dalin ne ankand ne Berlin me 4 qershor. Ish-modelja italiane ka pozuar per disa fotografe, si dhe per stilistin Karl Lagerfeld.
Sipas gazetes “Build”, ankandi do te mbahet ne Vilen Grisebach, Fasanenstrasse 25. Mes fotove qe do te dalin ne shitje eshte edhe nje e fotografes Pamela Hanson, “Carla Bruni in bed”, e botuar ne revistat “Vogue” dhe “Marie Claire” ne vitin 1994.

Carla shfaqet nudo ne nje shtrat, me carcafe te bardhe ne sfond. Pritet qe nje foto te shitet per 2500-3000 euro, por duke pare se behet fjale per zonjen e pare franceze, cmimi mund te rritet.

shume e bukur eshte :ciao:

Ku e ka bukurine kjo mo aman…
Pse ka veshur carcafe te bardhe :D:D
Ne i kemi carcafet me te bukur me lule :D:D

jo e ke gabime gjithmone fotot bar e zi jane gjithmone te bukura po une bera shaka po une nuke e sho dote ( carla brunit):ciao:

e bukur eshte per veti e jo per ju…:P:P

Une per veten time mendoj se Carla nuk esht aq e bukur ihhihi :smiley:

Mendon shume mire Lucatonii :smiley: piqem me mendimin tend :smiley:
Do i iki truni te shkretit Sarkozy :smiley:

Bukurin e ka te presidenti :slight_smile: