Foto puthjesh!

Meqe jemi ne prag te Shen valentinit lejon keto tema te shpeshta me puthje! Nqs sdini akoma se si puthet :bebe: , lexoni keto 10 hapa te puthjes french!

edhe ajo e peshqve puthje franceze qenka :stuck_out_tongue:

Ca i ke keto more Reni

Nuk mund te puthesh vetem seksin e kundert :slight_smile: haha!

Leni llafet çuni ne posto :ehi: :smiley:

Çuni Çuni po ku Çuni hahaha Reni jo ashtu

çuni, çuni nga katuni …i thone …hahaha :ehi:

kujdes kur ta shohesh ket mos te bjeri te fiket looooooooool

:muk::muk::muk::muk::muk: jo nga kto aman , se sa hengrem dark :(…:stuck_out_tongue:

MOs me thuaj qe po flisje me mua Mima :koke:

Kjjo do ishte pak me mir

Ketu Mima:

Labja:

Majdi:

IO:)

Per te gjithe:

me pelqennnnn :zemer:…po me paske ber si shkurtabiqe :frowning: :stuck_out_tongue:

HAha ReniX …lezetshem :slight_smile:

Me mire keto, me romantike :smiley:


Ja dhe disa te tjera:

ka lezet kur ngrihet femra, se sa te ulet :slight_smile: me sensuale :stuck_out_tongue: haha

per majdin

per mimen

per renin

dhe per mua :smiley:

Dhe kjo me pelqeu shum:

Dhe kjo shume e veçante:

Kjo e veçante :slight_smile:

:smiley: