Foto Tatuazhe VIP

Foto nga tatuazhet e VIP-ave

Jessica Alba

Tila Tequila


Linday Lohan

Simona Ventura (italiane)

Nina Moric

Pink

[SIZE=“3”]Ana Beatriz Barros

Ja dhe disa te Angelina Jolie :slight_smile:

woww shum interesante keto :slight_smile:

shume te bukura :ciao:

Ato te Pink-ut shume interesante. :smiley:

rihanna

christina aguilera

brad pitt

Eva Longoria

justin timberlake

angelina jolie

rihanna( ky me pelqqq )

megan fox

david beckham

lady gaga

robbie williams

victoria beckham

shakira

UNE per vete nuk kam tatu . por mos harroni ju moderatore te forumit ,se jeni edhe ju vipa, doja te dija se cfare tatush perdoret me shume ne shqiperi