Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE

Ketu jane disa foto te vjetra Te Atdheut tone! Kryesisht jane te qytetit te Shkodres!
Nese dikush nga ju ka foto te vjetra te ndonje qyteti Shqiptar mund t’i postoje ketu.

Kafja e madhe e Shkodres

Pamje e pazarit nga kalaja Rozafa

Kalaja e Rozafes

Tirana ne ditet e para te Clirimit e LIRE

Xhamia e Shkodres

Berati ne vitin 1941

Shume impresionante, gjithe ate ndryshim qe kane pesuar! Flm

shume te bukura po te ishte dhe nje here si me pare.:ciao: