Fotografi te shkrepura nga Arjoli

Keto i kam shkrep vet ne eskursionin e fundit

Sa te bukura…ku jane keto pamje Arjol?..

nga e nxjerr ujin ajo sirena :stuck_out_tongue:
ueu shum te bukura

Lago maggiore Stresa quhet qyteti midis Torinos e Milanos

@labe ujin e nxjerr burimi sirena thjet e shikon :stuck_out_tongue:

Shume te bukura!..vetem se dihet…atje gjithcka eshte e bukur pervec kohes…zymte…e verenjtur…:mad:

nice nice…:smiley: me paske ardh komshi dmth.:stuck_out_tongue:

Ambjenti i bukur Arjol, por ke futur shume objekte ne foto…

Shiko sa interesante kethehet kjo foto nese heq shperqendrimet…

tek foto tjeter, ke prer pallatin dhe marr makinat :expressionless:

Per te fundit spo flas fare me mire :stuck_out_tongue:

Gjithesesi uroj te sherbejne per te shkrepur foto “te kompozuar me mire” here tjeter

ps: temen e ndava, pasi i kishe futur tek fotot qe shkrepja un :smiley:

nuk e di nqs eshte vendi shume i bukur apo fotografi i zoti …heres tj fotografo ndonje vend te shemtuar. :P…poooor ti jepi shkelqim mes aftesis tende …na qarteso pak :mendoj:

+18 ajo fotua e par :stuck_out_tongue:

Reno devo fare il corso per diventare fotografo :P, nuk e merte zoomi pallatin te gjithe duhej te shkoja ne liqen qe ta merrja :stuck_out_tongue: nuk kishe pse e ndaje temen :), i postojm te gjithe ne 1 teme, po shtoj edhe 2-3 shkrepje te tjera dhe boll se fotot e tjera ka kush i shikon :P,

Gjithsesi keshillat per 1 shkrepje sa ma te bukur i mirepres :slight_smile:


@Elti kjo eshte vetem per ty :stuck_out_tongue:


shum najs njeri (y)

Suksese!

Nje ndales ne Zvicer

ne nje parkim ne Zvicer

shume te bukura fotot dhe shume cool Zvicra!!!:slight_smile:

Shume bukur, ti je ne foto?

Une jam, e bera per ti dhen me bukuri fotos me veten time :stuck_out_tongue:

bukur bukur fotot :slight_smile:

aty thot foto te shkrepura nga Arjoli e ky e ka shfrytzuar per te dal vet, keto gjera jan jasht temes :stuck_out_tongue: