Fox nuk humb kohe me meshkuj nen 30 vjec

Nje nga femrat me te bukura te botes, Megan Fox, ka shprehur preferencen e saj per meshkujt. Aktorja thote se nuk eshte e interesuar per aktore bukuroshe, nen moshen 30 vjec, duke iu referuar kolegut Zac Efron.

“Meshkujt nen te 30-at jane humbje kohe”, ka deklaruar Fox. Ndonese eshte vetem 22 vjec, ajo mendon se me meshkujt e kesaj moshe nuk ke c’te bisedosh, pasi ata jane te papjekur.

“Ata thjesht duken shume te bukur me floket dhe kostumet”, tha ylli i “Transformers”. E njohur per lidhjen dhe ndarjen me aktorin Brian Austin Green, 35 vjecar, Fox tha se terhiqet me shume nga 30-vjecaret

Goxha opinion paska dhene :lol:

Kam nje kundershtim te vogel per kete, sepse meshkujt ne moshen 25-30 vjec konsiderohen te pjekur :smiley:

Keshtu eshte kjo pune, kur je e vogel te pelqejne te medhenjte dhe anasjelltas.