Fraza dhe Dedikime te ndryshme

Fraza dhe Dedikime me Imazhe oseTekst!

Let go of what kills you and hold on to what keeps you breathing


te dyja sh te bukura!

The most beautiful part of any person isn’t seen with the eyes - it’s felt by the heart.

Love can make you do things that you never thought possible

Love is never planned and it doesn’t need a reason, but when love is true it becomes your plan and your reason for living

Kjo eshte sh e bukur

I don’t know what will happen next so I’m satisfied with my current life…

e bukur , po jo dhe aq e vertet

Te bukura …

Jeta ime lind dhe vdes, kurse une ne humbetire e shikoj fundin tim dhe vetmise nuk i jap dot emer!?
Do te doja, eh ç’do te doja, e kush jo se…do te doja nje bote te mbushur me dashuri, nje bote te dashuruarish, nje bote ku askush kurre nuk e ndjen te ftohtit e vetmise… do te doja…

qashtu bre labe futja shqip, se veq english dojm mu bo Anglez pa kan hiq :smiley:

“Ma shum folim anglisht se shqip, po nuk jena Amerikan”

thenje keshtu… :stuck_out_tongue:

:ok:

A nuk kishte bota nje per mua, apo zemra jote nuk pati meshirë, ishte knaqesi te isha me ty, te me përkldhelje kisha shum deshirë… E ketë botë te cilen ti e don shumë, a se meritova ta jetoj dhe unë, veq të kishe menduar nga un si je ndar, pak do kishe qeshur e shume do kishe qar, edhepse kam dashur lule per t’dhuruar, tash sme dhimbset jeta qe se kam jetuar, se bota te cilen ju e doni shum, nuk asht me e mirë se bota ku jam unë, vall a kaq të vogel ke zemren qe ngjoks e mban, si munde ta lësh anash njeriun qe tdon, asnjeher per mua ste rrodhi pika e lotit, a mendon ndoj herë se do dalesh para zotit, se njerzit shumë gabohen gjithashtu mashtrohen, por me te mirët jan at ate cilen pendohen…

“Wen du mich fragen würdest; Was ist dir wichtiger, dein Leben oder ich ?;
Ich würde sagen mein Leben, und du würdest gehen ohne zu wissen dass du mein Leben bist !!!”

ta perkethej un kte ice :D…se di gjermanisht

“Nese do me pyesje kush eshte me e rendesishme jeta ime apo ti , un do thoja jeten , dhe ti do ikje , pa e kuptuar se jeta ime JE TI !!!”

https://translate.google.com/ :roll:

love_is_sweet.gif

hahaha :stuck_out_tongue: je e paparë :smiley:

Ashtu ishte :slight_smile: