Ftoni një mikun/miken tuaj!

Të ftoni miqe tuaj në këtë faqe është farë e thjeshte. Mjafton të klikoni ne adresen sipër ku shkruhet “Ftoni një Mikun Tuaj” dhe vetem me tre hapa ju mund te ftoni të gjithe shoqerine tuaj.

Ne vetem 3 hapa:
Mund te lidheni direkt me posten tuaj…
Mund të shkruani adresat e miqeve tuaj…
Mund të shtoni faqen në preferencat e tua…
Nuk rregjistrohet asnjë lloj Informacioni Personal.

Çfarë prisni? Dërgo tani një ftesë shoqerisë!

Fare mire e ke menduar Reni! :duartrokas:

:slight_smile: flm

Mund te ftoni deri ne 20 persona, nqs doni te ftoni me shume thjesht perseriteni proçeduren per 20 personat e tjere qe keni ne listen e kontakteve. Eshte teper e thjesht dhe mund ti shkruani mesazh te personalizuar plus atij te eshte aty.
Mund dhe te dergoni mesazh direkt personave qe keni ne programet e mesazherit.

nuk rregjistrohen adresat email as passwordet!

Ps: Sms-te i provove?

Une i ftova disa shoke dhe shoqe… Per sms-et e provova dje, por nuk e di perse, nuk me punon fare! Gjithsesi nuk ka shume rendesi! Flm

P.S: Sapo provova dhe mesagjet, OK dhe ato!

PS: se me çudite me postimin e pare :slight_smile: lool
Gjithçka funksionon siç duhet :stuck_out_tongue:

RENIX SHUME FALEMINDERIT PER KETE IDE TE RE.
faleminderit dhe per sms gratis.
ciao…pershendetje

faleminderit

do te doja te dija si mund te ftoj nje mikun tim ne kete forum
faleminderit::

Per 1 Person mjafton ti dergoni nje email me adresen e faqes.

www.lirenti.com :=)

dhe nje koment tuajin.

Faleminderit!