Futu lexo ktu (se ta tregoj un ty) :P (u befsha 100 vjec) :D

Wee si nuk na uroi ndonje ditelindjen ë? mir mir… :frowning: (po edhe ky ice si nuk u kujtu…) skaaaaaaaaa gjeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: gjithsesi u befsha 100 vjeç :smiley:

we we wee na hengert nje mortje neve nga i pari deri te i fundit
si ore kemi harruar ditlindjen tende ne :stuck_out_tongue:
ndoshta se ke shum shum koh pa hyr ne forum (ose pa qen aktiv) !!!

gjithsesiiiiii
Gezuar ditlindjen albano…u befsh edhe 100 vjec
UrImE !!

:):):):slight_smile:

ej 1me e ki A ? Po de po … kto jon sheja t`plakjes :stuck_out_tongue: edhe gurbeti na sosi :S

Urime o vlla edhe 100 (se ma shum veq hek keq:P) tjera me fat dhe lumturi ne jete :slight_smile:

edhe seriozisht nuk e kam dit :frowning: por shpresoj qe ditelindjen tjeter ta uroj live :smiley:

Pse ishe ti ketu ta urojm ne ditlindjen:one kishim pregadit shum dhurata por kur e pam se ti nuk erdhe ti maresh ju shperndam kalamajve:roll:ee Urime edhe 120 vjet te gezuara ,realizim i deshirave tua dhe shum shum sukses ne cdo sfer te jetes(paske ditlindjen per nje dit me mbesen tim)

//youtu.be/8HmncnH90bc

@Labe largqoftttttttt :@:@ flm shum shummm rrofsh val flm shum dhe ty erina nuk e di se si tju falenderoj ndryshe F A L E M I N D E R I T S H U MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM (skam per tju harruar kurre) :slight_smile:

O shoku ke ditlindjen ti Hajt edhe 100 !! . labe te hengert mortja ku e kishe mendjen ti

waaaaaaaaaaaaaaaaaaa kush paska ditelindjeeen na fal per vonesen por nuk dinim gje :frowning: :slight_smile: … gjithsesi
EDHE 1OOOOOOOOOOOOOO VJEC U BEFSH !!! KALOFSH SA ME BUKUR DHE TU REALIZOFSHIN TE GJITHA DESHIRAT :slight_smile:

se mos esht moderatoreee labja
te isha moderatore po…te me hante e te me shperlante mortja…po antare thjesht jam un e shkreta…si shumica :roll:

e po shyqyr se nuk na harron te pakten albani…

Majdi shum flm vllai… Ulkina shumm flm gjithashtu edhe ty… (o majd jo ashtu o…) hajt se ta them ne inbox :stuck_out_tongue: Labe mos e vrit mendjen ti se kshu eshte ky majdi majdi haha :smiley: cun i keq :stuck_out_tongue:

normal qe nuk ju harroj sepse kemi kalu shum bukur bashke (te gjithe) dhe ishalla bukur ja kalofshim gjithmon… :slight_smile:

paj pak me e ngritur se shumica :stuck_out_tongue:

Avash se po me bien lotet tani , me preke jasht mase LOL ti e ke fain dhe lere

uu me rent nje pik mua qe u preke tii
tani ma kpute shpirtin me kto fjal
ndihem thellesisht , rrenjesisht fajtore per lotet e nje te pafajshmi :bebe:
:stuck_out_tongue:

hahahahahahahahaha

leri ti fjalet po ajde ketu ne forum urrite per 1 vite me i madh se vitien se iku je ,dueht te beshe debat me shum hahha

TI po ti

po por a behet debat me majdin?? shi ca ben zihet me laben :stuck_out_tongue:

Albanoooo dhe 100 vjeç, mbase embelsir ska mbetur, por nje urim tjeter ste ben dem :stuck_out_tongue:

Uroj te kesh kaluar sa me mir!

Suksese!

ska gje se blejm tjeter :smiley: rrofsh gjithashtu edhe ti :slight_smile: