Gallate MSN-je! :P Ketu e keni vendin te gjithe! :lol:

Daku323 says:
altin
Altin 1A says:
po
Daku323 says:
ke llogari paypal ti?
Altin 1A says:
jo
Daku323 says:
ose di gje se si behet?
Altin 1A says:
te blesh qe ketej
Altin 1A says:
?
Altin 1A says:
sble dot
Daku323 says:
dua te fus euro tek llogaria ime paypal
Daku323 says:
se do bej nje transferte
Altin 1A says:
po ne itali
Altin 1A says:
ose greqi
Altin 1A says:
mundet
Daku323 says:
si?
Altin 1A says:
thuaji renix
Altin 1A says:
//
Altin 1A says:
ti fusi falas
Altin 1A says:
:smiley:
Daku323 says:
po nuk eshte online shelbsina
Daku323 says:
ku ti fusesh? te xhepi jot?LolLol
Altin 1A says:
//
Altin 1A says:
mi jep mua
Daku323 says:
ok
Daku323 says:
ja se te ngrohet gjellaLolLolLol
Altin 1A says:
ti boj rrush e kumbulla //
Altin 1A says:
pse cdo me blee
Altin 1A says:
ti?
Daku323 says:
do bej transferte mer
Daku323 says:
do ndihmoj njerezit ne nevoje!Lol
Altin 1A says:
//
Daku323 says:
ne afrikeLol
Altin 1A says:
un un un
Altin 1A says:
//
Daku323 says:
je ne nevoje?Lol
Altin 1A says:
//

:evil:

Mos u merzit kuklla, do fusim vetem ndonje muhabet te kendshem, jo HOT :lol: :lol: :lol:

jo jo te gjitha te gjitha

Bravo Daku!! :lol:

DAKU ERION MSN says:
smod un, e degjove
Altin 1A says:
ik re
DAKU ERION MSN says:
ahahhahahahahahaha
Altin 1A says:
mu erresuan syte
Altin 1A says:
hahahaha
DAKU ERION MSN says:
ti admin
Altin 1A says:
haahah
DAKU ERION MSN says:
mos ke merak
Altin 1A says:
do e bojme me vota
Altin 1A says:
hahahahaha
DAKU ERION MSN says:
hahahahahah
Altin 1A says:
se i kam delegatet un
DAKU ERION MSN says:
do mbledh gjith cerrat qe vine ktu te interneti
Altin 1A says:
haahahhaahahha
DAKU ERION MSN says:
me me votu
Altin 1A says:
nuk fiton dot
Altin 1A says:
hahahahahaha
DAKU ERION MSN says:
e kena me bast
Altin 1A says:
se eshte votimi me email
Altin 1A says:
konfirmim
Altin 1A says:
un i kam gati
DAKU ERION MSN says:
do punesoj emen_d qe te hapi adresa te reja email
Altin 1A says:
hahahahahaha
DAKU ERION MSN says:
dhe nje tjeter qe te beje regjistrimin ne forum
Altin 1A says:
hahahaha
DAKU ERION MSN says:
dhe nje tjeter per te dhene gjithe votat
DAKU ERION MSN says:
parrulla:
Altin 1A says:
hahahahaha
DAKU ERION MSN says:
No More : au iu:
Altin 1A says:
Bashke per 2OO9
DAKU ERION MSN says:
hahahahahahahahahaha
DAKU ERION MSN says:
lani duart para se te hani buke
Altin 1A says:
hahahahahah
Altin 1A says:
do anulloj zgjedhjet
Altin 1A says:
ahahahahah
Altin 1A says:
grusht shteti
DAKU ERION MSN says:
numri i antareve ne forum: 369.246
Altin 1A says:
35 jane tamam
DAKU ERION MSN says:
sot ne linje: 369.249
DAKU ERION MSN says:
jo, 4
Altin 1A says:
hahahahahaha
DAKU ERION MSN says:
se une dhe ti nuk do hyjme fare, qe te bejme nje votim te paster
Altin 1A says:
hahahahaahha
Altin 1A says:
un sbej hile
DAKU ERION MSN says:
as une
Altin 1A says:
cte doje populli
DAKU ERION MSN says:
skam bere ndonjehere
Altin 1A says:
hahahahahaha
DAKU ERION MSN says:
tani do bej
Altin 1A says:
e pe
DAKU ERION MSN says:
pak fare
Altin 1A says:
sa kollaj fitova un
Altin 1A says:
hahahahaha
DAKU ERION MSN says:
cfare
DAKU ERION MSN says:
te lash vet
Altin 1A says:
me ca vota
Altin 1A says:
po te ishe ti do fitoje
DAKU ERION MSN says:
oh oh oh
Altin 1A says:
keshtu qe sna duhen ne smod
Altin 1A says:
se jemi shum
Altin 1A says:
do heqim Emausin
Altin 1A says:
hahahahaha
DAKU ERION MSN says:
hahahahahaha
DAKU ERION MSN says:
eshte e tepert
Altin 1A says:
hhahahaaha
DAKU ERION MSN says:
se bo mir punen
Altin 1A says:
sdo mbajme femra ne drejtim
DAKU ERION MSN says:
ka ankesa
Altin 1A says:
hahahahahaaha
DAKU ERION MSN says:
po renin
DAKU ERION MSN says:
ta heqim
Altin 1A says:
ai eshte skllav na duhet
Altin 1A says:
pologu po rregj
DAKU ERION MSN says:
hhahahahahahahahahahaha
Altin 1A says:
hahahahahahahahah
DAKU ERION MSN says:
neser raport ai
Altin 1A says:
hahahahaha
Altin 1A says:
sa shpejt iku ora
DAKU ERION MSN says:
pologun ta vejm srejtor sigurimi
DAKU ERION MSN says:
iku
Altin 1A says:
hahahahaha
DAKU ERION MSN says:
tu punu
DAKU ERION MSN says:
sa pune e mire kjo e jotja
Altin 1A says:
hahahahahah
DAKU ERION MSN says:
ma gjej dhe mu nje
Altin 1A says:
e do nje xhiro
DAKU ERION MSN says:
hahahahahaa
DAKU ERION MSN says:
jo se mesohem keq
Altin 1A says:
hahahaahhaah
DAKU ERION MSN says:
cakebomircakebo
Altin 1A says:
:slight_smile:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Altin, s’kane dal te qeshmet! Se po e merr ndonjeri seriozisht, dhe ban ti pastaj! :lol: :lol: :lol:

Daku pse ban un re :lol: :lol: :lol:

Ti re, po kush. Daku eshte i pafajshem. :lol: :lol: :lol:

Me duket se paska fillu fushata pa u shpall zgjedhjet. :lol: :lol: :lol:

Jeni duke thyer rregullat e forumit te dy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Spaske marre ban akoma ti Altin? :lol: :lol: :lol: :lol:

Akoma seshte bere lista per Ban :lol: :lol: :lol:

i duhet vene dakut ai diskutimi i djeshem :stuck_out_tongue:

Me ate diskutimin e djeshem i bie Daku te jetoje ne paqe :lol: :lol: :lol:

hihi, sa e kish nr pologu mo?

:lol:

DAKU ERION MSN says:
prit se po shkruj
DAKU ERION MSN says:
hahahahhahhahahaha
Altin 1A says:
PO
DAKU ERION MSN says:
po me ato voten qe me dhe, pse sme fute edhe nja 200 euro
Altin 1A says:
ti jap ashtu
Altin 1A says:
me jep ne dore
DAKU ERION MSN says:
hahahahahahahhahaha
DAKU ERION MSN says:
altin
DAKU ERION MSN says:
ke do bejme ban sot
DAKU ERION MSN says:
se
Altin 1A says:
:smiley:
Altin 1A says:
bejme Emausin
DAKU ERION MSN says:
hahahahahahahhahahahahahahahha
DAKU ERION MSN says:
e pe si kishte shkrujt per mu
Altin 1A says:
ku re
DAKU ERION MSN says:
per 6 muj smod
DAKU ERION MSN says:
reni kishte shkrujt me posht:
DAKU ERION MSN says:
dakord jam me emaus hahaha
Altin 1A says:
po sjam un hahahahahaha
DAKU ERION MSN says:
6 muj ban dakut si fillim haha
Anila Daku says:
sa ja bo qejfin vetes ky dreq hahahaha
DAKU ERION MSN says:
ishin mor vesh mir hahahahaha
Altin 1A says:
hahahahaha
Altin 1A says:
ej po e ben dot si detyre hahahahahaha
DAKU ERION MSN says:
hahahahahahahahha
DAKU ERION MSN says:
hahahahahahahahahahhaha
DAKU ERION MSN says:
ah ti do vrare
Altin 1A says
hahahahaha
DAKU ERION MSN says:
ky te tregoka dhe rrugen madje
DAKU ERION MSN says:
zhduku nga kjo ana
Altin 1A says
hahahahaha

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[b]Ahh ti do vrare me ter men! :lol: :lol: :lol:

Prit te hap edhe une arkivin tim :smiley: E shef ti masanej se kush jeton ne paqe! Hahahahahahahahahahahahaha[/b]

Hape arkivin :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Genti says:
polog ti je vlla
PoLiGrAfIkSi says:
po un jav
PoLiGrAfIkSi says:
ckemi grupi
PoLiGrAfIkSi says:
si ja kalon
Genti says:
haha
Genti says:
pse tu desh kaq kohe mor burre
Genti says:
ckemi mo mir ti
PoLiGrAfIkSi says:
isha ne dush
PoLiGrAfIkSi says:
po lahesha
PoLiGrAfIkSi says:
mire
Genti says:
e mora vesh
Genti says:
rehat
PoLiGrAfIkSi says:
ti mire ke qene
Genti says:
cte besh
Genti says:
sa foto qe paske fut ne myspace
PoLiGrAfIkSi says:
nga shpia ke qene
Genti says:
mire mire
PoLiGrAfIkSi says:
ca te bej pse mos i fus
Genti says:
haha
PoLiGrAfIkSi says:

Genti says:
puna cthote
PoLiGrAfIkSi says:
mire rehat lodhemi nga pak
PoLiGrAfIkSi says:

Genti says:
ca turni je sot
PoLiGrAfIkSi says:
shkolla mire nga ty
Genti says:
pffff
PoLiGrAfIkSi says:
jom pushim
Genti says:
shkolla me t’then te drejtn
Genti says:
po na merzit veshet
Genti says:
bah
Genti says:
kam nje provim te premten
Genti says:
de materiali qe na ka dhene zysha
Genti says:
smerret vesh fare
PoLiGrAfIkSi says:
po hajt duroje edhe pak
Genti says:
filon fjalia ne tirane dhe mbaron ne durres
PoLiGrAfIkSi says:

PoLiGrAfIkSi says:
thuj zyshes mos na derasat
PoLiGrAfIkSi says:
se nuk ta kena qefin
Genti says:
si them dot

Genti says:
nesje vari bidonat shkolles
Genti says:
+17
Genti says:
kush e ka prefiksin
Genti says:
se sot me mori njera me ket numer
Genti says:
dhe sme tha se kush ishte
Genti says:
ma hoqi petullen fare
PoLiGrAfIkSi says:
hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
PoLiGrAfIkSi says:
ca te tha
Genti says:
pf
Genti says:
gjeje kush jam
PoLiGrAfIkSi says:
he he
PoLiGrAfIkSi says:
po ti e gjete
Genti says:
ske nje cike frike se e gjeta
Genti says:
ajo stregonte fare
PoLiGrAfIkSi says:
fare fare
Genti says:
sme dha asnje ndihme
PoLiGrAfIkSi says:
kush mendo se do ket qene
PoLiGrAfIkSi says:
iii
Genti says:
pss
Genti says:
sma merr mendja se ja kam dhene vet numrin
Genti says:
mbase e ka marre ndonjerit ketej nga grupi
Genti says:
se mesa duket edhe ajo te lirenti ishte
PoLiGrAfIkSi says:
po mendohu i here se mos ja ke dhon ndonjeres ne msn
Genti says:
e futa numrin e saj ne internet
Genti says:
dhe e bera search
PoLiGrAfIkSi says:
ca doli
Genti says:
thoshte se ishte numer US
PoLiGrAfIkSi says:
ca thu ti re
Genti says:
po po
PoLiGrAfIkSi says:
prefiksi amerikes eshte 001
Genti says:
e pra 0017 etj
PoLiGrAfIkSi says:
nuk e di vallaj ti numrin tim e ke apo jo
Genti says:
ti sa vetava ua ke numrin nga grupi
PoLiGrAfIkSi says:
ty dhe dakut
Genti says:
po po
Genti says:
une te kam cu edhe mesazh
Genti says:
do ti coj edhe nje kesaj
PoLiGrAfIkSi says:
coji
Genti says:
e keqja ishte se linja ishte aq e dobet sa nuk po e kuptoja mire se cfare po thoshte
Genti says:
une bertisja rruges si budalla
PoLiGrAfIkSi says:

Genti says:
po mor burre
Genti says:
me eshte dukur vetja si trap
Genti says:
mesa di une ne forum nuk kemi goca qe jane nga US
PoLiGrAfIkSi says:
kan thon gocat c’jeka ky spaska pa celular m esy
Genti says:
dhe kjo me cudit me shume
Genti says:
haha
Genti says:
ore
Genti says:
ajo me njihte shume mire
PoLiGrAfIkSi says:
shi shi
Genti says:
por nuk me thoshte fare se kush ishte
PoLiGrAfIkSi says:
bo ca tersi
Genti says:
madje me tha se ja kisha dhene vete numrin
PoLiGrAfIkSi says:
yy
Genti says:
10 minuta folem
PoLiGrAfIkSi says:
epo prandaj po te them un mendohu nje here kujt ja ke dhene
Genti says:
dhe mezi po merreshim vesh
Genti says:
ore ato gjera qe i mbaj mend i mbaj shume mire une
Genti says:
une vetem dakut dhe ty ua kam dhen nr
PoLiGrAfIkSi says:
mos ke qene i pir ndonje nate dhe ja ke dhene ndonjeres
Genti says:
por me duket se mbase ka folur me “skype”
Genti says:

Genti says:
cna shkrive
Genti says:
di gje ti se cfare prefiksi perdor programi “skype”
PoLiGrAfIkSi says:
as nuk kam hyre ndonjehere atje
Genti says:
e cuditshme apo jo
Genti says:
ore
PoLiGrAfIkSi says:
shume
Genti says:
si ishte ajo puna e postimit tend te forumi
Genti says:
ku flisje se ta kishte dhjere muhabetin njer
PoLiGrAfIkSi says:
cila