Genjeshtra i ka kembet e shkurtra :lol:

Hajde te shohim nje here kush di te genjeje me shume!
Ketu genjeni sa te mundeni, shpreheni talentin! :lol: :lol: :lol:

gjyshja ime eshte aq e shendosh,sa kur u semur ju desh autombulances
te bente tre rruge qe ta dergonte ne spital… :lol: :lol: :lol:

une para disa vitesh po ikja ne gerqi ne kemb edhe humba rugen neper pyll , isha shum i uritur kur me afrohet nje ujk , po me shikonte i egersuar donte tme hante po e kuptoi qe une isha me i uritur dhe u largua , pas disa minutash kthehet mrapa kujtova se mos kishte nderruar mendje e donte te me hante por jo , kishte kapur nje lepur edhe ma pruri mua , ishte gati te ndiste zjarrin edhe te ma piqte po nuk kishte shkrepse.pastaj e hengri vet.

:lol: :lol: :lol:

Sot e fillova diten time me deshire per te rraf ndonjerin!

Mua me vjen keq por nuk genjej dot :frowning:

Ca genjeshtre ke thene! :lol: :lol: :lol: Per pak te besova! :lol: :lol: :lol:

[quote=daku323";p="17399]Hajde te shohim nje here kush di te genjeje me shume!
Ketu genjeni sa te mundeni, shpreheni talentin! :lol: :lol: :lol:[/quote]

Do ta bej Ban Dakun :smiley: :smiley:

Ndersa une do ju bej ban te dyve :lol: :lol: :lol: :lol:

Ema_d ty do te bej moderatore ne vend te Dakut :smiley:

Jam shume shume e shemtut… :lol: :lol: :lol:

Pasqyre moj pasqyre, kush eshte me e shemtuta e forumit? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pasqyra! Boja qefin pak ksaj se e kena me te bukren e forumit! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Biles jam edhe shume modeste…!! :evil:

Une jam shume ALTRUIST :lol: :lol: :lol:

Altin, u nxefe gje? :smiley:

Pasqyra jote ndricon kur ti shihesh, jam ne temen e duhur pra sapo te largohem edhe fjalet e mia do te shuhen! :lol:

Po pres Dakun :lol: :lol: :lol:

do te rri deri neser online

Kaq pak do rrish :roll: :smiley: :smiley:

Jom tu pi birra e tu bo sherre me Altinin! :smiley:

Pse genjen un jam ne autobus :roll: :smiley: :smiley: :smiley:

Po zbrit ndonjehere kur te kesh kohe. :lol: :lol: :lol: