Genjeshtrat me te shpeshta te Femrave!

Qofshin gënjeshtra të lejuara ose jo, të parrezikshme ose të pafalshme, ato janë pjesë e përditshmërisë së një lidhjeje.Studimet e shumta janë realizuar në lidhje me atë se sa gënjejnë femrat, pse gënjejnë dhe për çfarë gënjejnë. Më poshtë është lista me pesë gënjeshtrat më të shpeshta të femrave, padyshim, gënjeshtra të pafajshme…

Kam qenë me “kaq” meshkuj para teje

Femrat e ndejnë shumë presionin e shoqërisë, prandaj duan të kenë ‘dosje të pastër seksuale, prandaj shpesh gënjejnë për numrin e meshkujve me të cilët kanë fjetur. Femrat e pyetura me detektues të gënjeshtrave kanë fjetur me dyfish numër të meshkujve sa kanë treguar.

Nuk e di ku e ke bluzën e preferuar

Femrat bëjnë be se nuk e kanë parë bluzën e preferuar të partnerit dhe se nuk e kanë gjuajtur në bërllok… Ndoshta e flasin të vërtetën, ndoshta jo, por meshkujt nuk do ta kuptojnë kurrë.

Dukesh mahnitëse!

Studimet tregojnë se femrat duan të duken më mirë se femrat tjera. Kur i thonë dikujt që duket mirë, në të vërtetë ato mendojnë se vet duken shumë më mirë.

Kam marrë kontraceptivë, mos u shqetëso!

Hulumtimet tregojnë se një e treta e femrave (në rastet kur partneri i tyre thotë se nuk dëshiron fëmijë) gënjejnë në lidhje me pilulat kontraceptive me qëllim që të mbesin shtatzënë. Për më shumë, studimet tregojnë se një e pesta e femrave ua kontrollojnë postën elektronike partnerëve, ndërsa një e dhjeta i përcjellin ata nga shkojnë.

Unë nuk gënjej, nuk tradhtoj dhe nuk bëj asgjë të gabuar!

Gënjeshtrat e femrave dalin më shumë në pah kur e tradhtojnë partnerin, sepse mendojnë se ai u ka bërë diçka (ka pasur aferë, i ka bere gjera e të ngjashme).

Ke harruar me te famshmem!

Me dhemb koka :P”

hahahahahhahhahhahha pse thua te jete genjeshter?

edhe ndodhe qe te te dhembi koka,hahahahahahhahaha

Me dhemb koka … eshte me klasikja
Megjithese eshte bere bajate prap eshte me e preferuar per femrat :stuck_out_tongue:

hahahhahahhahahaa zakoni eshte gje e keqe,aq sa mesohet goja dhe pastaj te behet fiksim,e themi vend e pa vend…

hahahahahhahahahha

Unë nuk gënjej, nuk tradhtoj dhe nuk bëj asgjë të gabuar!

Gënjeshtrat e femrave dalin më shumë në pah kur e tradhtojnë partnerin, sepse mendojnë se ai u ka bërë diçka (ka pasur aferë, i ka bere gjera e të ngjashme).

haha, ket e bejme edhe ne lemo ju :stuck_out_tongue:

cme kujtove

kohe plazhi kur vinim me shkollen.
si ka mundesi shumica e femrat ate periudhe kishin “zakonet” ???
aman, po jo dhe 5 here muajin se na cmendet :stuck_out_tongue:

genjeshta me kot ahahahahah

hahahahahahahha po aman mo kujt i ndodhin dhe keto gjera

pikerisht ty,sa nuk te ecen mo,sa kaq!

1-Te jesh i “mire”,ne gjera,nje femer nuk ka arsye te gjeje nje justifikim per te mos “fjetur” me nje mashkull,:wink:

2- sepse dhe kur vertet nuk ndihet mire,kur nje mashkull e bene vertet te ndihet femer,ajo nuk e njeh fjalen jo,apo te sajoj gjera qe nuk jane!

3- nga nje mashkull i “kompletuar” nje femer asnjehere nuk detyrohet te genjej,(normale qe njeriu perfekt nuk egziston),por te jete deri diku,

4- arsyet nuk kane fund,eshte ne doren e nje mashkulli,qe raporti ne nje lidhje te shkoj sic duhet,

Nuk mund ta kuptoj kete reagim te femrave…
Kur jane plazh mundohen ti nxjerin te tera jashte…ndersa ne ambjente te tjera pak po tu ngrihet fustani bejne sikur u be hataja… :D:D:D

e kjo edhe mua me duket shum interesant dhe kurr nuk kam mund ti gjej je arsyje pse ndodh kshtu?

hahahhhahahhahahha sa kam qeshur me kete,eshte shume e vertet po,

edhe kjo mungonte tek femrat!

Une mendoja qe vetem meshkujt genjejn :stuck_out_tongue:

shum e sakt haha

Genjeshtra absurde