George Clooney dhe e dashura e tij sekrete!

George Clooney eshte fotografuar nga fotografet me nje femer simpatike te panjohur. Mediat jane vene ne pune per te zbuluar identitetin e saj.

Ja ku jane disa foto:

A lum si kto,per kto paska qen kjo jet…

Duket se kane marre fund kohet kur George Clooney shetitse sa nga njera femer ne tjetren. Fatlumja e momentit eshte nje kamariere me profesion dhe ajo quhet Lucy Wolvert.
Bukuroshja synon te behet modele dhe mesa duket nje porte drejt se ardhmes ajo e ka hapur. Aktori amerikan e ka njohur bukuroshen amerikane ne Miami dhe bashkejeton me te prej shume muajsh, cka do te thote se Clooney e ka marre seriozisht kete lidhje.
Kohet e fundit ai ka pasur flirte edhe me mbesen e ish kryeministres pakistaneze, Fatima Bhutto si dhe aktoren indiane Freida Pinto, por takimi me Lucy-n nuk eshte nje flirt i thjeshte sepse George ka nje debulese te vecante per kamarieren.
Sipas “Us Weekly, ata po fekuentohen ne sekret te plote prej disa kohesh dhe kete e ka konfirmuar nje mik i vajzes, e cila mesa duket nuk i ka rezistuar dot tundimit per t’ua rrefyer historine njerezve te saj. Aktualisht, Clooney po merr pjese ne xhirimet e filmit te tij me te fundit, “A very private gentleman”.

Cfare jane gazetaret! Ja nxorren CV-ne vajzes…

Urime çiftit, ishalla ham ndonje llokume :slight_smile: