~?~Gëzuar Ditëlindjen EMAUS~?~

Të Uroj nga zëmra Gëzuar Ditëlindjen u befsh dhe 100 Vjeçe Ani! Urime!!
Shume Gezime ne falimje dhe kurdohere e lumtur!!!

[flash width=480 height=360:2744vs0r]https://www.lirenti.com/host/f/video/ani.swf[/flash:2744vs0r]

Gëzuar Ditëlindjen!

URIME TE SINQERTA.GEZUAR DITELINDJEN :duartrokas: :dashuruar: :duartrokas:

Reni, te falenderoj shume, je shume xhentil, dhe une te uroj supriza te bukura ne jete. (mendova se do ta harroje, por je i papare :puthje: )

Kuklla, te faleminderit shume per urimin, je shume e mire :puthje:

gezuar emaus

Nje urim i sinqert te vjen dhe nga une! Qofsh e lumtur perhere… Gezuar, Gezuar, Gezuar…!!!

Gezuar Datlindjen EMAUS.
Pac sa me shume harmoni ne jete dhe familje.


[b]Faleminderit Lirim per urimin :smiley:

Insomnia dhe ema-d, ju falenderoj nga zemra. Ju dua shume dhe ju puth :puthje:[/b]

Gezuar, Gezuar dhe plot lumturi ne vazhdim Emaus

Mima faleminderit shume per urimin, gezohem shume. Edhe une te uroj cdo te mire ne jete :puthje:

Gezuar Ditelindjen Emaus

U Befsh 100 vjece.

[b]Faleminderit yllo :puthje:

Dhe une te uroj suksese ne shkolle dhe ne jete :D[/b]

GEZUAR DITELINDJEN EDHE 100 TE TJERA

Emaus U Befsh Sa Vjec te te Doje zemra, pac fat e lumturi kudo ne jete, familje, shoqeri e dashuri.

[b]Anna dhe poligrafiks.

Ju falenderoj perzemersisht per urimin tuaj.

Sa keq qe sjemi afer ta festonim te gjithe bashke :puthje:[/b]

Ju ftoj te hani nga nje cope torte nga e ditelindjes me familjen :smiley:

Se me shoqerine te enjten do e festojme :lol:

Edhe 100 Emaus! Urime dhe suksese nga une! :slight_smile:

[stream:9a8zrerj]https://www.lirenti.com/host/f/mp3/Happy%20Birthday%20To%20You.mp3[/stream:9a8zrerj]

Ate torten, kur do e hajme ne re? :smiley: