Gëzuar Ditëlindjen EMAUS!!

Gëzuar ditëlindjen EMAUS,te urojm fat lumturi dhe cdo të mire në jetën tënde…Gëzuar!!

Dhe 100 vjeçe Ani! Uroj sa me shume gezim e lumturi ne familjen tuaj! Gezuar Ditelindjen!

Kalofsh nje dite speciale dhe te bukur mes njerezve te dashur!

Mos harro te hedhesh ndonje cop tort ketej nga forumi :slight_smile:

U befsh dhe 100 vjece Emaus! Uroj tia kalosh sa me bukur sot! :slight_smile: :ciao:

Gezuar Ditlindjen Emaus!! Edhe 100 vjet te tjera lumturi dhe fat :slight_smile: :slight_smile:

Gezuar Ditelindjen, te uroj edhe 100 Vite te lumtura me Familjen:)

Happy Birthday Emaus. Urime. Te uroj nje dite sa me te bukur ne pranine e njerezve me te dashur per ty. Gezuar.

//youtu.be/wFh-rX_Sfhs

10000000000000000000 vjece emaus :slight_smile:
te uroj lumturi & shendet cdo sekont ne jeten tende :zemer:

GEZUAR DITLINDJEN :slight_smile:

Urime Ditelindja Emaus i gezofsh edhe 101 vjet :Dte uroj fat, shendet, lumturi dhe te gjitha te mirat ne jete :slight_smile:

Erdi.

urime u befsh 99 vjet:

Urime edhe 100 Vjet te lumtura

U befsh edhe 100 Emaus !
pranoje edhe kte dhurat te vockel nga un :present: :slight_smile:

Gezuar Ditlindjen Emaus! U befsh 100 vjet.Te uroj lumturi,fat dhe harmoni

Anila gezuar ditelindjen dhe 100 pranvera
fat dhe lumturi ne jete

Shume faleminderit Kliton :puthje::ok:

Shume faleminderit Reni, nuk mbeti asgje, apo nuk ishte torte me tiramisu :duartrokas::puthje::li2:

Shume faleminderit qe me kujton, te uroj dhe une cdo te mire ne jete :puthje::lule:

Faleminderit shume patriote, dhe une te uroj cte te doje zemra :ciao::puthje::puthje:

Faleminderit shume qe e ndan kete dite te vecante me mua. Torta qenka shume e mire :gezim::nugush:

Faleminderit Erlind per urimin dhe une te uroj Zoti te bekofte gjithe ditet e jetes tende.:ciao::puthje::lutem: