Gezuar ditelindjen Erdi!

Erdi
Gezuar ditelindjen!
Te uroj cdo te mire ne jete!

edhe 100 vjec erdo kalofsh sa me bukur

edhe 100 vjec ERDI ja kalofsh mir

Gezuar datlindjen dhe u befsh 100 vjeç Erdi. :present:
Gjithe te mirat
:ciao: :cake:

Falemenderit shume Emaus, dhe ty te uroj te gjitha te mirat ne jete
falemenderit Klevi88
falemenderit Majdi…(moderator i ri):D:D
falemenderit Mima. edhe njeher ju falenderoj te gjithve per urimin, jeni nice…:smiley:

Gezuar ditelindjen Erdi u befsh 100 vjec une pak me vonese po me mire vone se kurre :oops:

[b]Erdi[/b] u befsh dhe 100 Vjeç. Kalofsh sa me bukur kete fest! Urime!!!

Falemenderit Enibjondja, ska gjë nuk eshte vone kurre :slight_smile:
Falemenderit ReniX dhe ty te uroj suksese ne jete. :ciao:

erdi po pres te na qerasesh :smiley:

Po Majdi, per fillim mund ta merrni nga nje pije: :smiley:

e masandej mund ta hame nje darkë ketu,

A pajtoheni edhe ju ?! :smiley:

erdi mos u harxho :smiley:

ej ato piet i mbarova une nuk lash per te tjeret :smiley:

nuk ka problem :cool::smiley:
per pije mos maj dert, shpresoj se mjaftojn keto,

por edhe nuk mund te pijme aq shume sepse duhet te lene vend per dark:D:D

bobobobo sa shume…:smiley: gezuar erdi

erdi e shoh un do na dehesh ti :smiley: