Gezuar ditelindjen Ermalit

ju uroj nga zemra qdo te mir ne jet ,dhe rrofsh sa malet.urime ditlindjen e juaj

:smiley: Gezuar ditelindjen Ermal.

Tu realizofshin te gjitha enderrat dhe deshirat! :smiley:

Figura paska ditelindjen…

dhe 100 Vjeç Ermal

ERMAL U BEFSH 100 VJEC PLOT NIPER E MBESA