Gezuar Ditelindjen Kliton

Gezuar ditelindjen dhe suksese kudo ne jete :slight_smile:

GEZUAR me fund :slight_smile:

Urimet me te mira nga zemra
U befsh 100 vjec Kliton :slight_smile:

Urime, edhe 100! :slight_smile:

Me ne fund 29! :),U plakem:P Faleminderit te gjithve per urimet!

Edhe 100 Vjec Klitono

Gezuar Ditlindjen Kliton…edhe 100 vjec…pac ne jete gjithcka qe te don zemra!..:slight_smile:

urime kliton , te behesh sa te don qejfi ty ,me shendet e me lek …

Majdi,erinda & landi i,Faleminderit per urimet!

Kliton Gezuar Djtelindjen :smiley: . Edhe 129 vite te tjera !!!

Te uroj shendet (se te tjerat ven e vin) …
:present:

Ooo dhe ti kliton ne korrik ke lind!edhe 100 tjera fat e lumturi cdo her:

po si sna ftoi asnje nga kta qe kishin ditlindjen per tu dehur cik moooo … lesho nga nje urim e ik …
:pir::pir: kush do me shoqeroj

po te jet per dot beja shoqeri

ok ti redbull un birra…
po kujdes se kur pi un behem shum e dashur … hahahahahahhahaha
:pir:

hhahahaa ani shum e dashur haha ase nuk kam dyshim por bej kujdes se se se se!!!

hahahahahaha maksimumi qe bej i hidhem mamit ne qafe … asgje me shum moj :smiley: ( po shyqyr qe jam me mamin se se se se hahahahaha )

ti si e ke pijen ? :stuck_out_tongue:

shyqyr them edhe un ama kujdes pi vetem kur je ne shpi mos i merr tjert ne qaf moj haha

Na fal per vonesen Kliton, po njeri ka1her osht me trup po s’osht me men…

Urime ty edhe 100 tjera (:, ishalla je shnosh e t`ec puna mire… (:

Gezuar!

urimet me te mira djalosh,pac vetem suksese