Gezuar ditelindjen Majdi!

[b]Edhe


.
.
.
..
.
.
.
.
.
…***

Te uroj sh sh fat ne jete ,cdo deshire e jotja u befte realitet ashtu sic te do zemra ty.
[/b]faleminderit girl08

Urime urime ditelindja i befsh edhe 101 vjet tjetra, fat, lumturi dhe gjitha te mirat ne jete

faleminderit erdi :smiley:

edhe 100 vite tjera majdo , klm sot

Gezuar ditelindjen plako.
U befsh edhe 100 vjec.
Befsh sa me shume qejf

faleminderit te gjithve :smiley:

ta gezosh ditelindjen Majdo dhe u befsh sa te duash vete dhe suksese ne jete…

Gezuar ditelindjen dhe te uroj dite te bukura dhe te gezueshme kete vit!

faleminderit emaus :smiley:

[b]Pak (shume ) me vonese Majdi … :oops:
Por me mire vone sesa kurre :smiley:

Urimet me te bukura per ty dhe qofsh i lumtur perhere :puthje:[/b]

faleminderit mimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

MAJDI, Gezuar Ditelindjen!!

flm reno :ciao::ciao::ciao::ciao:

majdi ke pasur ditelindjen lal???https://content.pyzam.com/graphics/a/MJZ2068.gif

https://pgrasso.files.wordpress.com/2009/07/birthday_cake.jpg?w=300&h=334

dhe kjo per ty

faleminderit ruthi …:slight_smile: kalofsh mir :slight_smile: :slight_smile:

ho me paske ditlindjen ti…hajt 100 vjec…

kristimcs jam djal une re ooooooo shiko profilin po deshe se ke shkruajtur (me)

sa per urimin flm :smiley:

kristimcs jam djal une re ooooooo shiko profilin po deshe se ke shkruajtur (me)

sa per urimin flm :smiley: