Gezuar Ditelindjen Mima

Gezuar Ditelindjen Mima, uroj te jesh duke kaluar nje dite te bukur ne shoqerine e njerezve te dashur!

Urime dhe 100!

Edhe shum tjera te lumtura mima
//youtu.be/83O8nPpEOSY

Salüt :stuck_out_tongue:

Gezuar, edhe 100! Uroj t`ja kalosh sa me bukur sot (: (:

Edhe 100 Mima, suksese ne jete!

Mima u befsh edhe 100 vjece!!!
Harmoni e qetesi ne jeten tende !!..Gezuar …!! :teeth:

Paska gjith kto gaforre forumi :stuck_out_tongue: … ( Mima , erina , ulkina , kliton etjj?? )… mos pickoni shumee :stuck_out_tongue:

Faleminderit ReniX :slight_smile:
Faleminderit te gjitheve Erina, Ice , Arjoli , Labe

lool Labe, po si ngacmove nuk te pickojne gaforret :smiley: :stuck_out_tongue:

Urime urime Mima, te uroj edhe 101 tjera, shendet, fat dhe shume suksese ne jete… :slight_smile:

Gezuar Ditelindjen edhe 100 !!!.. :slight_smile:

Faleminderit Erdi dhe Majdi :slight_smile:

Gezuar ditlindjen Mima me fal per vonesen …

te uroj gjithe te mirat e kesaj bote…gezim,lumturi…me familjen tende…e gjithcka qe te do zemra ta kesh ne duart e tua…urime edhe 100!..

me pak vonese por besoj do ti pranosh edhe urimet e mia ,ditelindja tjeter te te gjeje edhe me te shendetshme ne harmoni e ne lumturi …

Pak me vonese Mimes,por me mire von se sa kurre,se di si me paska shpetuar ky urim,Gjithsesi Mima,U befsh dhe 100 te tjera,te uroj fat dhe lumturi ne cdo aspekt!

Faleminderit shume Eri, Landi dhe Kliton
Gezime paçi ne jeten tuaj :slight_smile:

epo gezuar ditelindjen MIMA,dhe te uroj 100 vite te tjera ,pa halle pa probleme .dhe sa me shume pushime 5 ditore,.:stuck_out_tongue: