Gezuar ditëlindjen ReniX!

[b]Gëzuar ditëlindjen!

Urimet më të mira për ty.

Te gjitha deshirat u realizofshin dhe u befshin suksese në jetë![/b]
Urime te sinqerta per nje vit te pandalshem ne sukseset e jetes!
Smack!
:puthje:

Gjithashtu dhe une te uroj gezuar Ditelindje,fat dhe mbaresi ne cdo aspekt te jetes Gezuar!Gezuar!

Gezuar ditelindjen Renix edhe 100 te tjera ! fat e lumturi ne jete !

[b]Gezuar Ditelindjen Reno!!! Tu realizofshim te gjitha deshirat vellai, Te uroj edhe 100 vjet te tjera, jo dhe shume se na behesh plak budalla fare…

Shaka…

Ja kalofsh mire!!![/b]

GEZUAR DITELINDJEN RENO
Te uroj fat dhe mbaresi plako.

Urime, urime per ty Renix. Plot mbaresi dhe lumturi ne vazhdim

gezuar ditelindjen dhe prej meje renix:)

Faleminderit te gjithve nga zemra, kjo eshte per te gjithe JU!!

Te uroj te behesh plak me thinja dhe me plot niper e mbesa,
qe te te mos lene rehat asnjehere.

Por besoj se sot ke ndermend ta gdhish keshtu


:smiley: :smiley:

Faleminderit dhe nga ju [b]girl08[/b]

zioooo tanti tanti auguri di cuore!!!
ti vogliamo un mondo di bene!x m e ,nyh gbyghu BX FCX RDC DHN ffg hnh bo.

urime nga zemra
te pucim fort

Ciao Reni, me the mos me uro e para dhe ja jam e fundit.
URIMET ME TE MIRA NGA ZEMRA, U BEFSH 100 VJEC (DHE ME SHUME PO TE DUASH)

gezuar reni dhe 100…

Reno gezuar ditelindjen dhe u befsh sa te duash vete
te uroj gjithe te mirat dhe mbaresi ne jete
te uroj gjithashtu tu realizofshin te gjitha deshirat…

Gezuar ditelindjen Reni dhe u befsh plak me floke te bardhe (dhe me shume gra :D)!gezuar ditlindjen Reno dhe u befsh sa te duash vete
tu realizofshin te gjitha deshirat qe ke ne jete…

Gezuar edhe nga une. U befsh 100 vjec dhe te uroj cdo te mire ne jeten tende.

Niko.

Te me rrosh sa te doje e bardha zemer,rrushooooooooooooooooo!!!