Gezuar ditelindjen rezarta !!!!

Me lejoni qe nepermjet ketij forumi ti uroj mikeshes … motres sime qe ne daten 18 Shtator ben 18 vjece!!

[COLOR="#FF0000"]GEZUAR DITELINDJEN REZARTA !! … UROJ QE FATI DHE SUKSESE TE TE NDJEKIN NGA PAS SEPSE KE NEVOJ :wink: … UROJ QE TE GJITHA DESHIRAT DHE ENDERRAT E TUA TE REALIZOHEN … DHE GJITHASHTU NJE JET SA ME TE LUMTUR E TE BUKUR ASHTU SIC TI E KE ENDERRUAR GJITHMON :slight_smile: [/COLOR]

//youtu.be/xVzIGMqRznk

NUK DUROVA QE TE VINTE ORA 12 DHE TE TE UROJA POR SHPRESOJ SHUM TE TE PELQEJ :slight_smile:
:wink: NESER SURPRIZA TE TJERA DHE ME TE BUKURA DO TE TE PRESIN :smiley:

KETO DITE ME SHUM SE KURR TI KE NEVOJ PER NE DHE DIJE SE DO TE JEMI GJITHMON KRAH TEJE :zemer:
TE KAM SHUUUUUMMM XHAN … TE DUA SHMMMMMMM MOTRA IME VOGEL MEGJITHSE TANI SJE ME E VOGEL :smiley:

Shume Urime per ty !! :slight_smile:

shum flm valdrin :smiley: :slight_smile:

Urime shoqes…U befte 100 vjece…:slight_smile:

o.O…

edhe 100 vjece shoqja ulkina
uroj ta lexoj urimin qe i ke ber :slight_smile:

shum flm te gjithve :slight_smile:
labe po e ka par dhe i pelqeuuuu shmmmmm ^_________^ :smiley:

po ti pelqente shum do regjistrohej ktu ne lirenti.com , dhe do te falenderonte :stuck_out_tongue:
se bej shaka :slight_smile: