Gezuar ditelindjen

Dua tu uroj nga zemra edhe 100 vite shendet lumturi te gjithe antareve te forumit qe kane ditelindjet sot dhe neser

o ali , kemi fiks 8,042 antar ktu
urojm vetem ata qe njohim ne :smiley:

:???::ndihme:

Dhe 100 vjeç ateher!

Qenkan nja tre veta qe festojn!

Labe lere ca ke qe nzefesh Erina nuk ja vlen hahaa :stuck_out_tongue:

Edhe 100 !!! aty

Edhe 100 juve qe e keni :slight_smile:

labe duhet te mar leje her tjeter me fal .,por meqe isha deri ne oren 24 ne linje nuk bera keq qe i urova .

ooo se di ne do te te fal :mendoj: , sish pak ajo qe bere :ehi: …:P:P…ske pse kerkon falje kot :wink:

me falni per vonesen po edhe 100 vjec ai/ajo/ata qe kishin ditlindjen

si perfundim kush e kishte ?? :slight_smile:

Un e kisha .

pse genjen ti e ke n gusht :wink: :slight_smile:

Edhe Ditlindjen e di e :stuck_out_tongue: e kishte komshiu i kti qe ka hap temen

hahahhaha po ti harrove ne ver :stuck_out_tongue: ne gusht leri kto majdi

po neve qe sna njeh njeri si tja bejme.

ta gezosh edhe ti majdi

Ja ta gezoj edhe un