Gezuar Ditlindjen ICEMAN

Te uroj perzemersisht Gezuar Ditlindjen u befsh edhe 100 vjec

Te uroj me te mirat e ksaj bote,dhe gjithcka qe ke enderr te te behet realitet

urime ICEMAN :slight_smile:

imagesCAK0XDAS.jpg

ooo erindckaaa…po un lash 1 or mesimi vetem per kte
qnke treguar me e shpejt :mad:
;p;p

Shum urime per tyyyyy
Shum urime per tyyyyyyyyy
Shum urime per VALDRININ
SHUM URIMEE PER TYYYYYYYY!!!

TE UROJ ME GJITH ZEMER GEZUAR DITELINDJEN , U BEFSH SA TE TE DOJ TY QEJFI .
Mos harro te shprehesh 1 deshir kur te frysh qirinjt :smiley:
Tu realizoft ajo , dhe cdo tjeter qe ta ka zemra !
Gezuar !

Urime urime Valdrin edhe shum tjera te gezuara

Edhe 100! Ice… :slight_smile:

Gezuar ditlindjen ICEMANO, nj 100 vjec ose 200 zgjith e mer:D

:gezuarditelindjen::gezuarditelindjen:

Ice the 100 te tjera,kalofsh bukur sot.

urime ditlindjen ICEMAN,
uroje cdo te mire ne jete,
URIME

Ohh… :oops: Faleminderit shum te gjitheve per urimet ! Sinqerisht ju falenderoj nga zemra te gjithve per urimet <3

Shuuuuuum Dashni e Rrespekt per juve! Ya’ da best guys :smiley:

GEZUAR TE GJITH!

uuuaaaaauuuuuu kshu paska ditelindjen sot !!! :sunglasses:
U BEFSHE 100 VJEC NJISHO :slight_smile:

urimet me te mira per ty shoku ,
vite une nuk te percaktoj ,por uroj qe vitet e tua te mbushen me plot njerez te aferm qe te duan ,e me plot miq dhe shoke te mire …

Edhe sa te doje zemra, suksese ne jete!

Shum Faleminderit bessy, landi i & Arjol <3 :perqafim:

Shum Dashni e Rrespekt edhe per juve!

Gezuar!

Gezuar Ditelindjen Valdrin!

U befsh dhe 100 vjeç dhe suksese ne te gjithe fushat e jetes!

Shum shum Faleminderit Chef-o ! <3 Shum shum Rrespekt per ty! :slight_smile:

Gezuar!

obobob sa mire qe ta urojne keshtu eee
sa me vjen keq per veten,
mua askush nuk ma uron gjithe harrojne kur e kam
me e keqja harroje une per veten time ,me kujtohet pas disa dite haha
dhe nje her shume urime
ehhh ke qen per ta festuar diku sote?

[COLOR="#696969"]Edhe 100 Ice …[/COLOR]

[SIZE=3]Shume urime per ty
Happy birthday to you
Joyeux Anniversaireeeeee Iceeeeeeeeeeeee
Tanti auguri per teeeeee :smiley:
[/SIZE]

Gjithe te Mirat Valdrin :slight_smile:

…edhe 100 pranvera te tjera…urime !!!

happy birthday to u !! :slight_smile: te uroj shume fat suksese dhe tu realizofshin te gjitha deshirat!!

tumblr_m1ra7x4BKH1qb75bdo1_500_large.jpg

Shuuuuuuum Faleminderit MAJDI, Mima, STJUART dhe ulkina <3 <3 <3 :smiley: :smiley: :smiley:

Shum dashni e Rrespekt edhe per juve njerz <3 :slight_smile: Shum Faleminderit!

@Mima ke harruar ta shkruash Gjermanisht :stuck_out_tongue: (hahaha, bej shaka:D) Faleminderit shum njerz :zemer:

Rrespektin me t`madh per juve :)!!