Gezuar festen e beqareve

uroj te gjithe ata qe jane single…
po e filloj me veten ne radhe te pare :slight_smile:
sot, mqs askush nuk iu ben dhurata, bejani vete vetes, fundja 1 here ne vit i bie

Dhe me shpresen qe vitin tjeter te ta bej dikush :slight_smile:

lol, te paska lene pa gjum ty festa e beqareve!

une pere veten time jame beqare se nuke kame pase asnje dhidhje me ndonje vajze dhe deri tani jame ndier mire:D

gezuar festen e beqarve ! edhe une beqare jame dhe jame shume shume mire ! shijojme jeten tani sa jemi vetem se pastaj po u lidhe fillojne hallet ! :lol:

me mire beqar more deri ne fare moshe pastaj i ose e martuar ! por duhet shijuar jeta e rinise njehere se po iku nuk vjen meeeeeeeeeee !

Mire e ke ti Anna. Eshte me mire keshtu. Faleminderit per urimin.

festa e beqareve eshte ne dat 17 shkurt, per shen Faustino.

sa mire i dike datat moj kuklla…ti ke feston???besoj se 14 apo jo???gezuar dhe ty,ca me vonese po me mire vone se kurre…

Gezuar festen te gjitheve…!

Mesazhi i postuar nga ReniX
Dhe me shpresen qe vitin tjeter te ta bej dikush

lol, te paska lene pa gjum ty festa e beqareve!

hahahaaa, mua nuk me ka lene pa gjume festa, po tjeter gje…
mos ndoshta te kishte len ty,dhe do te gjesh ndonje shoqerues/e???:smiley:

Faleminderit Nerti, une patjeter qe festoj shen Valentinin.
me puth ate bukuroshken e vogel.

nuk di site them por shtir ta gjesh sot nje beqar