Gezuar Festen e Gruas!

Djema jemi me vones per urimet! Forca kepusni nga nje tufe mimoz ne pemen me te afert dhe vraponi e shperndajeni!!

8 Marsi - Dita internacionale e Gruas, (ose festa e gruas) Kujtohet ne te gjithe boten si per vendin e gruas ne shoqeri si dhe nje mesazh per ti dhene fund dhunes/diskriminimit ndaj seksit femer.

Gezuar 8 Marsin!!

Edhe une ju`a uroj Festen e 8 Marsit te Gjitha Nenave :slight_smile:

GEZUAR GEZUAR GEZUAR !!! :zemer: :zemer: :zemer: :perqafim: :perqafim: :zemer: :perqafim:

Gezuar 8 Marsin te gjithe femrave… Sa me shume harmoni perhere! :slight_smile:

Gezuar 8 Marsin …

faleminderit shum te gjithve :D…ca na keni bler ??? asgjeeeeeeee???mir mir ,se ne 9 maj esht festa e burrave , do shikoni ju :winki:

Sa gezoni por meshum kjo dit i kushtihet Nenave , dhe vajzave por tek Nenat pikat meshum

Meqe ska kaluar mesnata Urime 8 marsin

Dhe une ju uroj te gjithave : Gezuar 8 Marsin!