``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``

[b]Pershendetje!

Ne kte teme kemi rastin te urojme njeri tjetrin per Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!

Gezuar te gjithve![/b]

p.s Her tjeter do i bie kesaj teme icik me gjate se tani skam shume kohe!!

Gëzuar Krishtlindjet Grupi

            [b]Ju uroj gjithë të mirat në familjet tuaja[/b]  
                    [img]https://i57.photobucket.com/albums/g212/Altin2006/i273649586_25301_6.gif[/img]

Përshëndes Laken, Dakun, Kukulla, Mima,
Insomnia, Emaus, Peniel, Renix, Carolina,
Anna, Argjiron, Poligrafiksi, Gentin
dhe ëmbëlsirën për në fund Alb-Angel
:dashuria:

flm altin dhe une te uroj ty dhe gjithe anetarve GEZUAR KRISHTLINDJEN dhe VITIN E RI 2008

fat e mbaresi te gjitheve

Ju uroj perzemerisht grupit: Gezuar Krishtlindjen dhe parakohe Vitin e Ri 2008…Le te jet 1 vit i realizimeve te deshirave tuaja, ju puth shume te gjith…Muahhhhh!

Pershendes te gjithe antaret e lirenti.com Gezuar Krishtlindjen!

Gjithashtu te gjithe Shqiptaret kudo qe ndodhen!

[b]Ju uroj te gjitheve:

Gezuar Krishtlindjen dhe Krishti lindte ne zemrat tuaja![/b]

krishtlindje te gezuara per te gjite.

[b]Gezuar Krishlindjet dhe Vitin e Ri 2008!

Qofte nje vit i mbare per te gjithe![/b]

Gezuar!!! Gezuar!!! Gezuar!!!

Gezuar Krishtlindjet dhe mbaresi ne familjet tuaja!Ju perqafoj!

Urimet e mia me te perzemerta per festat e fundvitit.

Gezuar Krishtlindjet dhe vitin e ri 2008


2008

[b]Gëzuar Vitin e Ri 2008!

Përshëndes Laken, Dakun, Kukulla, Ema, Mima,
Insomnia, Emaus, Peniel, Renix, Carolina,
Anna, Argjiron, Poligrafiksi, Gentin
dhe ëmbëlsirën për në fund Alb-Angel[/b] :lule:

                  [img]https://i57.photobucket.com/albums/g212/Altin2006/Viti%20i%20Ri/nyMA11327964-02302.gif[/img]

GEZUAR VITIN E RI 2008
GEZUAR E PER SHUME VJET
FAT, MBARESI E LUMTURI KUDO QE NDODHENI
RENIXEMAUSDAKU323ALTINIA1ALB-ANGELKUKLLAINSOMNIAMIMALAKJAGENTIPANIELARGJIROANNA*CAROLINA

        [fade]          @@@@@@@                 @@@@@@             @@@@@@              @@@@@@
           @@@@@@@@@             @@@@@@@@          @@@@@@@@          @@@@@@@@
        @@@         @@@@         @@@      @@@        @@@      @@@        @@@      @@@
        @@@          @@@          @@@      @@@        @@@      @@@        @@@      @@@
                        @@@         @@@      @@@        @@@      @@@        @@@      @@@
                      @@@           @@@      @@@        @@@      @@@         @@@     @@@
                     @@@            @@@      @@@        @@@      @@@         @@@    @@@
                   @@@             @@@      @@@        @@@      @@@          @@@   @@@
                  @@@               @@@      @@@        @@@      @@@          @@@  @@@
                @@@                @@@      @@@        @@@      @@@           @@@@@@
               @@@                  @@@      @@@        @@@      @@@           @@@ @@@
             @@@                   @@@      @@@        @@@      @@@          @@@  @@@
            @@@                     @@@      @@@        @@@      @@@          @@@   @@@
          @@@                      @@@      @@@        @@@      @@@         @@@    @@@
         @@@                       @@@      @@@        @@@      @@@         @@@     @@@
         @@@@@@@@@@              @@@@@@@           @@@@@@@@          @@@@@@@@   
         @@@@@@@@@@               @@@@@@             @@@@@@              @@@@@@    [/fade]

Uroj dhe Falenderoj te gjithe ata persona qe i japin gjalleri kesaj shoqerie virtuale!!

Gezuar Per Shume Vjet!!

Gezuar 2008!

Nje brindisi per te gjithe shoqerin e forumit ne oren 00:00 te ketij fund dhjetori date 31. GEZUAR!!!

Te dashur miqte e mi, Gezuar Vitin e Ri 2008!
Ju sjellte ky Vit i Ri kujtime te embla dhe caste te bukura!

Receta per nje vit te mbare:

Marrim 12 muaj dhe i pastrojme mire e mire nga trishtimi, krenaria e tepert, urrejtja, zilia, frika dhe stresi.
Ndajme secilin prej tyre ne 28 ose 31 dite sipas rastit, ne menyre qe sasia te na mjaftoje per nje vit te tere.
Cdo njeren prej diteve e pergatisim vecante duke e ndare ne tri pjese: nje pjese pune, nje qetesi dhe nje gjalleri me humor.
Pasi i kemi ndare shtojme mbi secilen: nje luge tolerance, nje fije bon sens dhe nje pike shprese.
Mbi masen e pergatitur hidhet shurup dashurie dhe miresie.
Fillojme dhe punojme brumin duke shtuar nje dore kurajo dhe me pas e pjekim me buzeqeshje dhe me nje filxhan kafe ose caj sipas rastit.
Kjo recete nuk kompensohet as realizohet duke zevendesuar materialet e perdorura.
Ajo mund te perdoret duke e derguar tek te gjithe njerezit tuaj te afert.

Por aty mos harroni te shtoni urimin: GEZUAR VITIN E RI 2008!

Gzuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrr shendet dhe
mbaresi per te gjithe
ju perqafoj fort

[b]Gezuar Vitin e Ri 2008.Qofte ky vit i mbare per te gjithe ju dhe familjet tuaja.

Ju uroj realizim endrrash e ishalla fitoni llotarine (per ta qe kujtohen te blejne bileta):stuck_out_tongue:

Jeni shume te mire prandaj dhe une ju uroj gjithe e mirat e kesaj bote!

Ju perqafoj te gjitheve!

Gezuarrrrrrrrrrrrrrrrrr! [/b]