Gezuar Pashket per gjithe besimtaret katolik

Urimet me te mira dhe mbaresi ne familjet tuaja!

Gezuar nga Stafi i Lirenti.com

Gezuar juve qe i festoni :slight_smile:

Gezuash pashket te gjithe ata qe e festojne!

Gezuar per ata qe e festojne

Gezuar Pashket te gjithe besimtareve katolik,sa me shume mbarsi,lumturi dhe gezime ne familjet e tyre! :slight_smile:

Do doja te dija cfar domethenie ka kjo dite ? Pse festohet ?
Gjithsesi ,gezuar per ata qe e festojn… kalofshin sa me bukur sot (y)

Ju uroj gëzuar dhe përshumëvjet PASHKETtë gjithë besimtarëve katolik.Gjithashtu faleminderit për urimet!

Gezuar pashket te gjithe katolikeve.

Kjo eshte dita e ringjalljes se Jezusit tre dite pase vdekjes se tij ne kryq, prandaj fillon qe tre dite para.

Nese do vertet info :mendoj: …>>> https://sq.wikipedia.org/wiki/Pashkët

Gezuar Pashket besimtareve Katolik.

Nuk e dija , faleminderit te dyve

Sa prapa paske qene:bebe:

te mos dish dicka per nje X fe , qenka te ngelesh pas…ja ku e mesova dhe dicka tjeter nga ky i “perparuari”

Do mesosh edhe gjera te tjera, ke akoma per te mesuar

natyrisht qe kam shum per te mesuar ,te gjith kan nevoj te mesojn dicka te re…PERVEC teje , qe je i kompletuar :rolleyes:

Faleminderit. kur te kesh nevoje per ndime me thuaj