Gëzur Festen e Vitit te ri ,Bajramit dhe Krishtlindjet

ju uroj te gjith antarve te forumit vitin e ri edhe bajramin gjithashtu edhe krishlindjet

Flm Urime dhe nga ana ime Anakonda dhe te gjitheve Anetareve te forumit gjithashtu :zemer:

Gezuar Festat

flm gjithashtu edhe juve

thnx shum… urime edhe juve festat shum ma shum se shum… hehehe… me t’mira ishalla :roll: :wink:

Gezuar Festat te gjithve kudo qe te jeni

flm te gjith. edhe per ju qoft ky nje vit i gezueshem dhe me fat…

GEZUAR

Dhe 20 ore nga viti RI 2007! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ju uroj te gjitheve:

GEZUAR VITIN E RI 2007!

thnx shum… edhe une ju uroj shum festat e fundvitit… gezuar !! 2007

Shume mbaresi per te gjithe ne kete Vit te Ri…

Gezuar dhe nje here 2007

gezuar me te gjith te mirat ne jete