Gisele Bundchen, shtatzene

Topmodelja braziliane Gisele Bundchen mund te jete shtatzene. Ditet e fundit qarkullojne thashethemet se bukurojsha po pret femijen e saj te pare.

Lajmin e kane publikuar disa faqe amerikane ne internet. Babai eshte Tom Brady, me te cilin modelja u martua ne muajin shkurt. Cifti ne fakt organizoi dy ceremoni martese, nje ne Kaliforni dhe nje tjeter ne kosta Rika.

Sportisti ka nje femije nga ish-e fejuara, Bridget Moynahan. Deri tani dy bashkeshortet nuk i kane pergenjeshtruar thashethemet.