Gjej ndryshimin

Eshte per te ardhur keq kur shikon kombetaren Shqiptareme kete uniforme
Die kombetaria Shqiptare ne ndeshjen me Zvicren ku humbi 2-0
U paraqit me uniforme te bardhe me shirita te blu
nje skandal per mendimin tim nga Federata jone dhe atyre qe e kan menduar kete
sepse uniforma eshte njejte me ate te kombetares Greke
pa asnje dallim te vogel shikoni fotot me posht

Po pse federata Sqiptare nuk ka dizenjuar nje bluze te njejte me shirita KUQ e ZI
Dhe me logon e 100 Vietorit te pavarsis:?:
Sepse sipas Armando Duka E Sali Berisha ne 2020 flamurin kombetar do ta kemi keshu

Sepse e detin po ja falim Greqise

Qyqaaaaaaaaa, mos o Zot…:eek: :lutem: :noo:

sme pelqeu as mua ai ndryshim i fanellave! Ndersa sa i perket Flamurit Kuq e Zi, me mend ne koke ata nuk e nderrojne!!

ndryshimi vetem numri 15