Gjej te verteten!

Do te prozohen 3 histori, njera do te jete e vertete dhe dy te tjerat jo! Kjo loje konsiston qe ju te gjeni te verteten ne tre propozimet! Besoj se e kuptuat! Le te fillojme.

Ja tre historite e raundit te pare:
[ol]
[li]Paris Hilton, per ditelindjen e saj kishte kerkuar qe dritat e Grand Hotel HILTON (hotelet e saj) te ndizeshin duket formuar emrin PARIS ne oren 12 te nates. Cdo dhome do te ndizej per te formuar emrin, por kjo gje shkaktoi ankesa ne kientet e dhomave.
[/li][li]Nje liber bosh (pa asnje fjale shkronje) ne Amerik eshte kthyer ne BEST SELLER (libri me i shitur).
[/li][li]Nje shoqeri anonime ka bere publike se ne vitin 2012 do te nxjerre ne shitje veshje qe ju bejne te padukshem.
[/li][/ol]

Cila nga keto siper eshte e vertet! Mund te komentoni pa limit, por duhet te jepni vetem 1 pergjigje!

Shenim:
Fituesi mund te propozoj 3 historit e tij ose te thoj PAS per tia lene vendin dikujt tjeter!

them se esht e dyta …se e kam degjuar nje gje te till me nje piktur BOSH :smiley:

Edhe un ate mendoj kush do donte nje liber bosh ?

Dmth e vertet eshte historia 2 per ju?

edhe une jam i mendimit se eshte e dyta:roll:

Boo te gjithe te dyten ju :slight_smile:

gjithesesi fituesja eshte Labja!

Per Round1 Historia 2 eshte e verteta! Nje liber BOSH pa asgje eshte bere Best Seller ne USA per nje periudh te mire kohe! Libri titullohej “Cfare mendojne meshkujt perveç seksit!!!” - Dmth sipas autorit qe eshte keputur duke shkruajt eshte asnje…

Labja, mund te vazhdosh me 3 historit e tua!

juhuhu :gezim:…:jajaja:

si quhet gjitonja ime
mirela
marjola
bela
???

Gjitonen tende e njof un :slight_smile: kam pir kafe! Bela :stuck_out_tongue:

(shaka)

nuk e di pse po kam pershtypje se eshte marjela :smiley: :slight_smile:

oooo labe na se e paskam shkruan gabim un :S do thoja mirela :slight_smile: :slight_smile:

I lexova te teraaaaaaaa pergjigjet tuaja …me pa durim per te gjet fituesin / en , dhe ai / ajo eshteee…eshtee…ULKINA :smiley:
nuk mund te ish bela ( shoqia ime qe ka qen dhe ktu ne forum )
as marjola ( shoqia ime eklases )
por MIRELA :smiley:
po ta le ty mikrofonin ulkin :slight_smile:

hahahah flm flm flm …ca fitova un tani televizon me ngjyra apo lavatrice hd :stuck_out_tongue: ahhahah

Lere televizorin dhe lavatriçen me ngjyra, por pregatit 3 histori ku 1-ra te jete vetem e vertet!

hmmmmm shiko un po ja le radhen kujt t doj se nk jam them shum per keto pun per te gjetur po po jam :stuck_out_tongue:

kur hyn ne nje loj , duhet ta lexosh rregulloren ulkina …vrije cik trurin :koke: …dhe gjeji 3 histori

hmmm lart thot thoj PAS se kaloj tjetri kshu qe PAS

:wink: , po vazhdoj un

*Jennifer Lopez eshte shtatzane , dhe pret nje vajze
*NASA ne 2009 rizbuloi gjurme uji ne planetin Mars
*Lind nje bebe me dhembe

Gjej te verteten !

Midis te pares dhe te dytes jam ne dilem!!

e fort kjo lindi nje bebe me dhemb:p

une mendoj se eshte e dyta:roll:

presim pergjigje te tjera , pastaj shpallim fitusin / en ;)…