Gjërat që ti nuk i bëre kurrë … ( Fjalët e nje vajze drejtuar ish të dashurit.. )

Të kujtohet kur të mora makinën tënde të re për një xhiro dhe e përplasa ??

Mendova se do “më vrisje ” por nuk e bëre .

Të kujtohet dita kur të tërhoqa zvarrë në plazh edhe pse ti the që ishte koha për shi , dhe me të vërtetë ra shi ??

Mendova se do më bërtisje : Të thashë ! Por ti nuk e bëre !

Të kujtohet koha kur unë flirtoja me të gjithë për të të bërë xheloz , dhe ti me të vërtetë u bëre ??

Mendova se do të më lije , por ti nuk e bëre !

Të kujtohet dita kur unë hodha me qëllim tortën me luleshtrydhe sipër sediljeve të makinës tënde ??

Mendova se do më godisje por ti nuk e bëre !

Të kujtohet dita që unë harrova të të thosha se në festë duhej të vije me kostum , dhe ti erdhe i veshur me xhinse ??

Mendova përsëri se mund të më lije por ti nuk e bëre !

Kishe shumë durim me mua , më dashuroje dhe më mbroje !

Kisha shumë gabime që dëshiroja të mi falje kur të ktheheshe nga Vietnami .

Por ti nuk e bëre më !

Nuk u ktheve kurrë nga Vietnami !!!:((

Ndonjehere nuk eshte e veshtire ti thuash gjerat e duhura por te gjesh kohen e duhur per t’i thene…

shum e dhimbshme kjo :frowning:

jalla pupupu …

a te ishin gjith djemt si ai :rolleyes:

eee :stuck_out_tongue:

wowwwwwwwwwwwwwwwwww :zemer: :zemer:

hehe Njeriu vetem ateher kur te humbas diqka te qmuar ja din vleren (por ateher eshte von)

asnjeher ne jete nuk ja dime vleren e gjerave qe i kemi por kerkojme me shume dhe kur i humbasim ato qe i kishim ateher pendohemi po koha ka ikur dhe mbesim pa arsyetim