Gjestet, ndjenjat dhe mendimet e meshkujve

 1. Gjate takimeve me njerez qe u pelqejne apo nuk u pelqejne, meshkujt instinktivisht ngrene ose mbledhin vetullat. Ne rast se njeriu qe takojne u duket interesant, simpatik, ata i ngrene paksa vetullat, ndersa ne te kunderten, i mbledhin duke krijuar rrudha te lehta ne balle.

 2. Kur nje burre, pasi takohet me dike, e mban gojen te hapur paksa, bashkebiseduesi/ja paraqet interes per te.

 3. Nese ka interes apo jo per dike, kjo duket qarte ne fytyren e mashkullit. Vec dy shenjave te siperpermendura, ai do te buzeqeshe dhe syte e tij do te rrezatojne.

 4. Nese mashkullit i pelqen nje femer, ai fare instinktivisht do te shkoje doren mbi floke, madje e perserit kete gjest disa here.

 5. Ne rast se nje femer nis te flase dhe mashkulli e degjon me vetulla paksa te ngritura, ky gjest tregon se atij i pelqen ajo femer. Ne rast se mashkulli shikon “normalisht”, nuk i leviz fare vetullat, veshtrimi eshte disi indiferent, kjo do te thote se atij nuk i pelqen as ti, as ajo cka i thua.

 6. Ne rast se jeni ulur dhe mashkulli papritmas fillon te rregulloje corapet e veta, kjo do te thote se ai eshte mjaft i emocionuar e deshiron te duket sa me i mire para teje. Dhe kjo, sepse ti atij i pelqen…

 7. Ne rast se nje mashkull e leviz veshtrimin, si i thone, nga koka te kembet dhe sheh figuren tende, kjo do te thote se ti i pelqen, se ai e ka vleresuar figuren tende dhe shikon te ti nje partner te mundshem seksual.

 8. Ne rast se nje mashkull fillon te lavderohet per “meritat” e tij, per aftesite e tij, pamjen e tij te jashtme, edhe pse hera-heres mund te duket qesharak, kjo do te thote se ai deshiron te tregohet i denje per ty, te “thote” se eshte i bukur e i afte dhe te pershtatet… Pra, ti atij i pelqen.

duhet ti fiksojm mir kto ne :smiley:

 1. Ne rast se nje mashkull fillon te lavderohet per “meritat” e tij, per aftesite e tij, pamjen e tij te jashtme, edhe pse hera-heres mund te duket qesharak, kjo do te thote se ai deshiron te tregohet i denje per ty, te “thote” se eshte i bukur e i afte dhe te pershtatet
  k

Kjo e fundit eshte IN hahaa interesant duhete te mbajm mend keto keshilla flm labja

Nr 4 eshte dhe per vajzat! Prekja e flokeve!

Po tani nje gje do e bej nje djale para nje femre! :slight_smile:

Sa gjat i bini ju shko e thuaja troc

pse ore qe sa ta takosh do ja thuash ti ? do mbash gojen hapur ,do buzeqeshesh, prekesh flokun njeher , do ngresh corapen etjjj pastaj do ja thuash :wink: :wink: ,more vesh :bebe: :stuck_out_tongue:

Intresante keto…por ndonjehere edhe ja kpusin kot!

se mbase i hante floku per nje moment cfare te mendojme se ka intres per ne?..:mrgreen:

7. Ne rast se nje mashkull e leviz veshtrimin, si i thone, nga koka te kembet dhe sheh figuren tende, kjo do te thote se ti i pelqen, se ai e ka vleresuar figuren tende dhe shikon te ti nje partner te mundshem seksual.

Jo te gjith :slight_smile:

flm per keto info labe :slight_smile: