Grate rrahin burrat, 190 denoncime ne vit per dhune!

uuuuuuu o olsiii
po kur fole dhe tiiii
qe nje me dy e mburresh ( un ashtu , un kshu …un di , un bej …un mund )
aman te keqen mos na hap shum barkun :muk:
:stuck_out_tongue:

mos na qellofte ,se keshtu ngeli me thene ,se do themi hajt mo se shaka po ben…

ka rrezik qe i len dhe shtatzan looool :lol:

:rolleyes:…ncncncncnc

cila nga kto fjale i pershtatet fotos me lart? me kte te mbarumin qe e rreh gruja :stuck_out_tongue: idiot,debil,qelbesire,do te vras,do te mbyll ne banjo,trap,drogaxhi,pijanec,bixhozgji,tradhtar,vdeksire,provo edhe njeher po ta mbajti? do besh me? :stuck_out_tongue: etj… ( ahh si nuk me qelloi njera kshu mu… t’ja rrjep koken si pule :stuck_out_tongue: huhuhu )

hahahahahahaha
ore , sa mir e dike kte pjes ti …duket qe paske eksperienca te hidhura …haaaaahaaaahaaaaa :lol:

Vetem ti mos fole per mburrje, se ti edhe macokun e lavderon tere diten, macoku im keshtu macoku im ashtu:P

po lere veten pastaj:noo:

moj labe e dashur te besh shkolle dhe mos me te dish me lexu? skam pa ndonjeher :stuck_out_tongue: hahahahaha pupu per ca shkoni ne shkolle ju ë? (ju ka rastisur tju thot ndonjeher kshu presori hahahahahaa) jo kurr sme ka ndodh e kam cekur dhe ne fund --> ( ahh si nuk me qelloi njera kshu mu… t’ja rrjep koken si pule huhuhu ) me vjen keq ^___^

ore albano i trashur :stuck_out_tongue: … e lexova shum mir ate qe the…por te pergjigja ime ju referova kesaj pjese
cila nga kto fjale i pershtatet fotos me lart? me kte te mbarumin qe e rreh gruja idiot,debil,qelbesire,do te vras,do te mbyll ne banjo,trap,drogaxhi,pijanec,bixhozgji,tradhtar,vde ksire,provo edhe njeher po ta mbajti? do besh me?
e more vesh , e mora thuaj
e mos me ze ne goj mua shkollen se te dhash nje qe te dalin nga syt xixa :stuck_out_tongue:

1.pse te them e mora vesh kur nuk e di cfare thua? :stuck_out_tongue: hahahahahahah
2.me kte te fundit mos je mesuar ti thuash ndonje djali qe te vjen aty si ceco kur e therret? dhe te eshte ngatrru dora padashje se ngatrrohet… hahaahahahaha
3.nuk flas shum un se sjam si ato grate e kqija :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Me sa lexova aty nuk percaktohet lloji i grave…ka mundesi qe te jene edhe burra qe kane ndryshuar sexin :smiley: :smiley:

posi posi
femra jan femra
po ti pse e vret mendjen …ti e ke marr nusen
po kta beqaret e shkret si do ja bejn thuaj … kushedi c’kuceder do marrin per nuse … ( sidomos ai olsi :stuck_out_tongue: )

Dy te rrahura te bejne dem …thone jo dy… :smiley: :smiley: :smiley:

:noo: edhe kuceder sikur te me qelloje une prap do e beje pule :smiley: :shock::shock:

po ku e di ti qe une jame beqare:mendoj:

hahahahaha…gjith meshkujt nje surrat kan :cekan:

nuk e di ,e as me intereson ta di… por kte pershtypje me kishe len …se je cik si adoleshent ne mendime :stuck_out_tongue: (shaka)