Gruaja e dehur niset ta marrë burrin e dehur

Një australiane ka ra nga testi i alkoolit, mu në kohën kur ishte nisur me makinë drejt një stacioni të policisë për ta marrë burrin e saj, të cilin policia pak kohë më parë e kishte ndaluar në gjendje të dehur.
Gruaja 28-vjeçare kishte pasur tri herë më shumë alkool në gjak sesa ishte e lejuar me ligj, ndërsa bashkëshorti i saj gjashtë herë më shumë.

Ata janë ndaluar nga policia në një interval kohor brenda një ore.

Çifti së shpejti do të dalë në gjyq në Syndey.

“cifti konjaku” tja veme emrin ketyre

Dhe pasi takohen te dy burre e grua perfundojne perseri ne nje pijetore tjeter.

pasjonistet e pijes :smiley:

Rrezik do merrte burrin te vinin te pinin ndonje got :smiley: